Cisco 1300 Access Point or Bridge - Sayfa 2
CLI Guru - Cisco Eğitim ve Danışmanlık Merkezi |

+ Konuyu Cevapla
Toplam 2 Sayfadan 2. Sayfa BirinciBirinci 12
Toplam 13 sonuçtan 11 ile 13 arasındakiler gösteriliyor.
Cisco 1300 Access Point or Bridge

[QUOTE=hakan7906;21021]Cisco Aironet 1300 Series hakkında bilgi edinmek istiyorum.(türkçe döküman).Daha dogrusu konuya gireyim.outdoor ürünlerinden airties wob-201'i kullandım ama maalesef bir sonuc elde edemedim.acaba Cisco Aironet 1300 Series adlı ürün işime yararmı.Cisco

yilmazkanbur isimli Üye şimdilik offline konumundadır Junior Member

Arrow Wob201 çok Kuvvetli Bir Cihaz ...

[QUOTE=hakan7906;21021]Cisco Aironet 1300 Series hakkında bilgi edinmek istiyorum.(türkçe döküman).Daha dogrusu konuya gireyim.outdoor ürünlerinden airties wob-201'i kullandım ama maalesef bir sonuc elde edemedim.acaba Cisco Aironet 1300 Series adlı ürün işime yararmı.Cisco Aironet 1300 Series hakkında bilgiye ihtiyacım var.

Selamlar,
    Bir kere wob201 çok iyi bir cihaz ve sinyaleride oldukça kuvvetli ve bu sistemin üzerinden kamera görüntüleri izliyorum hatta şu anda Seyrantepe Spor Kompleksi 'dan kurduğum AXIS marka ıp network kameraları izleyebilirsiniz.Siz bana ne yapmak istediğinizi anlatınız ve çalıştırmak istediğiniz sahanın resmini paint te çizip bana [email protected] adresine gönderiniz.Çünki bu cihazların mutlaka update leri yapılmalı ve bu update işlemi bittikten sonra anteni fabrika ayarlarına geri dönderip işlemi yeniden yapmalısınız ve genelde antenleri derekt birbirine gösterırsenız omni anten kullanmanıza gerek kalmaz bu arada burdan içindede yüzeysel bir anten olduğunu anlıyorsunuz sanırım.Bu sistemler iii ama Cisco Aironet daha ii ama bunu bilin....Tekniğin olduğu yerde para hiçbirşyedir...

Saygılarımla,

Yılmaz Kanbur
    05325900734

Standart wob201 olur merak etme ...

hemde kralından olur yeterki iste...

YALNIZ KARTAL

Arrow Wob201 Networkünüzü çözer Merak Etmeyın

Wob 201 Bu Akşam4 Adet Haberleştirdik Ve Sistem Haberleşiyor 600 Metrelik çap Içinde Ve Sistem Fıstık Gibi çalışıyor...üzerinden Axıs Marka ıp Kamera Goruntulerı Patır Patır Geliyor..

+ Konuyu Cevapla