Firepower 4110
CLI Guru - Cisco Eğitim ve Danışmanlık Merkezi |

+ Konuyu Cevapla
Toplam 4 sonuçtan 1 ile 4 arasındakiler gösteriliyor.
Firepower 4110

Merhaba, Cisconun firepower (4110) ürününü daha önce kullanan arkadaşlar var ise ürün hakkında yorum yazabilirmisiniz? Ürünü çok övdüler layer 7 performansı nasıldır yoksa paloaltoya devammı? gibi ufak ipuçlarını rica ederim.

winermute isimli Üye şimdilik offline konumundadır Senior Member

Standart Firepower 4110

Merhaba,

Cisconun firepower (4110) ürününü daha önce kullanan arkadaşlar var ise ürün hakkında yorum yazabilirmisiniz?
    Ürünü çok övdüler layer 7 performansı nasıldır yoksa paloaltoya devammı? gibi ufak ipuçlarını rica ederim.

ydev isimli Üye şimdilik offline konumundadır Member

firepower güzel ürün bu model oldukça iyi
    bu ürün almadan önce şunu düşünmelisin benim bu kadar profesyonel birşeye ihtiyacım varmı

komplike ve uzay,silah sanayi derecesinde güvenlik gerektirecek bilgilerin varsa ve yatırım yapıyorlarsa acıma al

eğerki standart klasik yapın var ise palo alto da işini çok rahat görür

winermute isimli Üye şimdilik offline konumundadır Senior Member

Selam hocam,

Palo alto karşılığı 5220 maliyet olarak bakıldığında cisco cok altinda oyuzden bu sekilde bir soru sordum. En büyük korkumda stabil olup olmadığı her nekadar ciscoda olsa yeni üründe birsürü bug mevcut olabiliyor.

ydev isimli Üye şimdilik offline konumundadır Member

kardeş palo alto güvenliği ıspatlanmış bir ürün palo alto firewall larda ios versiyon 7'lerde commit dediğinde yaptığın değişiklik hemen işlenmiyordu ve palo alto evet böyle birşeyin olduğu doğru ben bu tip şeylere önem vermem benim güvenliğim var dedi ve ister al ister alma diyor palo alto güvenlik anlamında sağlam

gelelim ciscoya evet ciscoda güzel ürün

stabil çalışıp çalışmaması bu ciscodada olur palo altodada olur x bir üründede olur sonuçta üzerinde çalışan ürün bir yazılım önemli olan en kısa sürede hataları düzeltip yeni ios çıkarmaları ve desteğini iyi alabiliyor olman

mesela palo altoda kritik bir sorun olsa türkiyede doğru dürüst palo alto'dan anlayan adam yok destek konusunda sıkıntılı ve ciddi servis ücretleri alıyorlar
    ama ciscoda sla servisi aldığında sorun olsada çözmek için minimum zaman içerisinde çözmeleri gerekiyor sla anlaşmanızda

maximum güvenlik herşey tıkır tıkır gidiyor güvenlik açığım yok gözüyle bakma teknoloji çok hızlı yeni trendleri yakalamak artık yorucu
    palo alto cisco f5 hangisi alırsan al mutlaka güvenlik açıkları olacaktır bunun önüne geçemezsin

+ Konuyu Cevapla