Cisco Dual-Band Kablosuz-N Modem
CLI Guru - Cisco Eğitim ve Danışmanlık Merkezi |

+ Konuyu Cevapla
Toplam 2 sonuçtan 1 ile 2 arasındakiler gösteriliyor.
Cisco Dual-Band Kablosuz-N Modem

arkadaşlar merhaba.. CCNA aşamasındayım ve elimde CİSCO Dual-Band Kablosuz-N ADSL2+ Modem Gigabit Router var. ama amacım sadece sınavları vermek değil network alanında profesyonelleşmek istiroum. ama çalıştığım dökümanlardan istediğim verimi alamıorum

RoutErTurk isimli Üye şimdilik offline konumundadır Junior Member

Standart Cisco Dual-Band Kablosuz-N Modem

arkadaşlar merhaba..
    CCNA aşamasındayım ve elimde CİSCO Dual-Band Kablosuz-N ADSL2+ Modem Gigabit Router var. ama amacım sadece sınavları vermek değil network alanında profesyonelleşmek istiroum. ama çalıştığım dökümanlardan istediğim verimi alamıorum çünkü teorik olarak anlıorum ama olay zaten uygulayabilmek. aynı zamanda bilgisayar öğretmeni olduğum için öğrenmenin ne demek olduğunu iyi biliyorum. CCNA müfredatındaki uygulamaya yönelik bilgileri yukarıda yazdığım modem router'mla yapabilirmiyim. yapabilirsem nasıl ? veya daha genel olarak bilgilerimi nasıl somut hala getirebilirim. eğer öğrenmemi sağlayacak yada bana bi artı katacak bi iş teklifi olursa part-time olarak da çalışabilirim. amacım henüz bu alandan para kazanmak falan değil ilk amacım öğrenmek hakkını verebilirsem ileride en azında ccnp alarak ii bi ücretle çalışmak isterim tabi ki..

şimdiden yardımlarınız için çok teşekkürler..

RoutErTurk isimli Üye şimdilik offline konumundadır Junior Member

Standart cisco v1.00.12

Alıntı RoutErTurk Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar merhaba..
    CCNA aşamasındayım ve elimde CİSCO Dual-Band Kablosuz-N ADSL2+ Modem Gigabit Router var. ama amacım sadece sınavları vermek değil network alanında profesyonelleşmek istiroum. ama çalıştığım dökümanlardan istediğim verimi alamıorum çünkü teorik olarak anlıorum ama olay zaten uygulayabilmek. aynı zamanda bilgisayar öğretmeni olduğum için öğrenmenin ne demek olduğunu iyi biliyorum. CCNA müfredatındaki uygulamaya yönelik bilgileri yukarıda yazdığım modem router'mla yapabilirmiyim. yapabilirsem nasıl ? veya daha genel olarak bilgilerimi nasıl somut hala getirebilirim. eğer öğrenmemi sağlayacak yada bana bi artı katacak bi iş teklifi olursa part-time olarak da çalışabilirim. amacım henüz bu alandan para kazanmak falan değil ilk amacım öğrenmek hakkını verebilirsem ileride en azında ccnp alarak ii bi ücretle çalışmak isterim tabi ki..

şimdiden yardımlarınız için çok teşekkürler..
    yukarıdaki soruma hiç kimseden cevap alamdım ama daha basit bir soru sorsam umarım cevap alabilirim..

cisco ıos in v1.00.12 şeklinde bir versiyonu yada sürümü var mıdır.? varsa ben bu cihaza aux console yada telnet ten nasıl bağlanabilirim?

şimdiden teşkkürler

+ Konuyu Cevapla