VoIP - Voice over IP ( Internet Protocol ) - Sayfa 3
CLI Guru - Cisco Eğitim ve Danışmanlık Merkezi |

+ Konuyu Cevapla
Toplam 3 Sayfadan 3. Sayfa BirinciBirinci 123
Toplam 29 sonuçtan 21 ile 29 arasındakiler gösteriliyor.
VoIP - Voice over IP ( Internet Protocol )

cok iyi diye birsey yok ben bir baska network'cuden cok iyi olmak icin cabalamiyorum. sadece bilgi paylasimi olmasini istiyorum. benim de ogrenecegim cok sey var, ogrenmenin siniri, zamani yok..

root Guest

cok iyi diye birsey yok ben bir baska network'cuden cok iyi olmak icin cabalamiyorum. sadece bilgi paylasimi olmasini istiyorum. benim de ogrenecegim cok sey var, ogrenmenin siniri, zamani yok..

my_akif Guest

bu yazıların devamını bekliyoruz teşekkürler

vurgun Guest

Alıntı okaratas Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    katiliyorum hocam sana

root Guest

Alıntı vurgun Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    katiliyorum hocam sana
    tesekkurler hocam, kolay gelsin

e-mky Guest

ccvp için bt eğitim düşünmelisiniz.. sadece ccna için diğer alternatifleri değerlendirebilirsiniz ilk sertifika olduğu için insna yabancılık cekebilir bnim ince eleyip sık dokumak iyidir ama ccvp ccsp ccnp için gözüm kapalı

root Guest

bugun zaten Turkiye'de CCVP verebilecek yeterlilikteki hocalar ya Cisco'da calisiyorlar ya da Meteksan'da ya da BTegitim

root Guest

bunun da sebebi yaptiklari isten aldiklari paranin, egitimden kazanacaklari parayi dovmesidir. cunku artik teknoloji voice over ip uzerine kuruluyor ve tum network teknolojileri mimarileri "Voice" tabanli calistiriliyor.. Ulkemizde bile mukemmel para donuyor bu iste lakin simdilik biraz yuksek meblaglar oldugu icin her firma, sirket yanasmiyor. Yakin zamanda bunu da atlatip voice'ye yatirim yapilir, o zamana kadar ccvp almakta cok faydali olur.

e-mky Guest

ccna dan sonra bu ccvp ve ccsp işiniiyice düşünmeye başllicam.. ama ccvp nin zor olduğu söyleniyo. ccnp almadan girersem zorlanabileceğim söyleniyo. bakalım ne olacak sonumuz...

root Guest

bence oyle birsey yok. yani ccnp ile ccvp'nin benzer egitim konulari var, buna katiliyorum ama ccnp ile ccvp'nin yeterlilik seviyesi ayni. yani her ikisi de birbirinden zor degil, konulari farkli..

+ Konuyu Cevapla