Vooip Adaptör Tek ve 8 Kanal Voip Cihazları
CLI Guru - Cisco Eğitim ve Danışmanlık Merkezi |

+ Konuyu Cevapla
Toplam 4 sonuçtan 1 ile 4 arasındakiler gösteriliyor.
Vooip Adaptör Tek ve 8 Kanal Voip Cihazları

Arkadaşlar foruma yeni katılıyorum merkezi bi işletmeye 8 kanallı voip adaptör takıp işletmenin santralına giricez şubelerine de tek kanallı voip adaptörler takıcaz hangi marka ve model cihaz kullanmamı tavsiye edersiniz

burak2601 isimli Üye şimdilik offline konumundadır Junior Member

Standart Vooip Adaptör Tek ve 8 Kanal Voip Cihazları

Arkadaşlar foruma yeni katılıyorum merkezi bi işletmeye 8 kanallı voip adaptör takıp işletmenin santralına giricez şubelerine de tek kanallı voip adaptörler takıcaz hangi marka ve model cihaz kullanmamı tavsiye edersiniz ? Bizim için ses kalitesi önemlidir çok ta pahalı olmasın aynı zamanda

Birde bu kurulumlar için bi yardımcı olması açısında bi döküman gönderebilirmisiniz ?

Şimdiden teşekkür ediyorum.

emy
    emy isimli Üye şimdilik offline konumundadır Junior Member

Şubeden şubeye mi aramak yapmak istiyorsunuz yoksa dış dünyayı da arayacak mısınız? Sadece birbirlerini aratacaksanız Bircom'un xpeach cihazları var bu işi yeterince iyi yapıyor. Çok da pahalı olmasın dediğiniz için bunu önerdim yoksa bundan daha iyi cihazlar da var tabi ama xpeach ler bu istenen işi yapar. Kurulumu için de bircom dan destek alabilirsiniz.

root Guest

Merhaba,
    eğer şubeden şubeye bağlantı kuracaksanız ve aynı zamanda dahili telefonlarınız da bu voice network'a dahil olacaksa Linksys'nin voice adapter'larını tavsiye ederim. Fakat işin içine IP to dahili tel girince SIP Server kurmanız gerekecek. Eğer santraliniz IP Santral ise buna gerek yok.

burak2601 isimli Üye şimdilik offline konumundadır Junior Member

Arkadaşlar Sıp server nedir. Ben bitane voip adapter buldum VİGOR TALk die bişey tek kanal bunu çalıştırmak istiyorum. biraz cahilim kusura bakmayın açıklık getirebilirseniz sevinirim.

+ Konuyu Cevapla