Forum üyesi Eğitmen var mı?
CLI Guru - Cisco Eğitim ve Danışmanlık Merkezi |

+ Konuyu Cevapla
Toplam 5 sonuçtan 1 ile 5 arasındakiler gösteriliyor.
Forum üyesi Eğitmen var mı?

Merhaba arkadaşlar, Ben ccnp eğitimi almak istiyorum. Forumdan ccnp eğitimi veren arkadaşlar varmıdır acaba. ... dahil diger kurumlari biliyorum, tercih etmiyor değilim fakat öncelik foruma gönül veren eğitmen arkadaşlarımdan yana

3lukombo isimli Üye şimdilik offline konumundadır Member

Standart Forum üyesi Eğitmen var mı?

Merhaba arkadaşlar,

Ben ccnp eğitimi almak istiyorum. Forumdan ccnp eğitimi veren arkadaşlar varmıdır acaba.
    ... dahil diger kurumlari biliyorum, tercih etmiyor değilim fakat öncelik foruma gönül veren eğitmen arkadaşlarımdan yana olcaktır. Bir kurumda eğitim vermesi şart değil, fatura kesebiliyor, eğitim için gerekli mekanı ve araç gereci sağlıyabiliyor olsun yeter.

Teşekkürler,

Z_THE_TURK isimli Üye şimdilik offline konumundadır Member

Selamlar,

Cisco'nun yetkili eğitmeniyim (CCSI). Eğitim için gerekli araç gereçleri sağlayabilir ve MEB'e bağlı, Cisco'nun yetkili eğitim merkezi olan eğitim kurumumuzdan eğitim faturası kesebilirim. İlgilenirseniz PM yolu ile mail ve telefon numaranızı bana atın, iletişime geçelim.

İyi akşamlar, iyi çalışmalar.

Soul isimli Üye şimdilik offline konumundadır Administrator

3lukombo isimli Üye şimdilik offline konumundadır Member

Tekrar Selam,

Her ikinizede tesekkur ederim. Soul önerdiğin makaleyi daha önce okudum, hem fikir olduğum noktalar çoğunlukta fakat benim için firma hiç önemli değil. Benim için tek önemli şey, eğitim alacağım kişinin bilgi birimi (tecrubesi). Onun haricinde Z_THE_TURK hocam, ben istanbuldayim. Sizlerde istanbulda iseniz bana adresi özelden yollarsaniz ziyaret etmek isterim. Tekrar tesekkurler..

Soul isimli Üye şimdilik offline konumundadır Administrator

Alıntı 3lukombo Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Tekrar Selam,

Her ikinizede tesekkur ederim. Soul önerdiğin makaleyi daha önce okudum, hem fikir olduğum noktalar çoğunlukta fakat benim için firma hiç önemli değil. Benim için tek önemli şey, eğitim alacağım kişinin bilgi birimi (tecrubesi). Onun haricinde Z_THE_TURK hocam, ben istanbuldayim. Sizlerde istanbulda iseniz bana adresi özelden yollarsaniz ziyaret etmek isterim. Tekrar tesekkurler..
    Merhaba

Bencede firmadan cok aldigin kisi onemli. sana %100 katiliyorum.
    www.cliguru.com

+ Konuyu Cevapla