Cisco x2000 Power Led
CLI Guru - Cisco Eğitim ve Danışmanlık Merkezi |

+ Konuyu Cevapla
Toplam 2 sonuçtan 1 ile 2 arasındakiler gösteriliyor.
Cisco x2000 Power Led

Arkadaşlar merhaba. Dün akşam başlıkta modelini belirttiğim modemin güç kablosunu çekip tekrar taktım. 5 dakika sonra geri geldiğimde modemde sadece power ışığının kırmızı yandığını gördüm. internetten biraz araştırdım ama sorunu

hmz
    hmz isimli Üye şimdilik offline konumundadır Junior Member

Standart Cisco x2000 Power Led

Arkadaşlar merhaba.
    Dün akşam başlıkta modelini belirttiğim modemin güç kablosunu çekip tekrar taktım. 5 dakika sonra geri geldiğimde modemde sadece power ışığının kırmızı yandığını gördüm. internetten biraz araştırdım ama sorunu bulamadım. wifi görünmüyor, internet bağlantısı yok. ne yapmam gerekiyor?

Yardımcı olursanız sevinirim...

Nexus isimli Üye şimdilik offline konumundadır Administrator - Founder

Sürekli kırmızı yanıyorsa bir yerde hata vardır. Kablolara bi bakın en son service provider'i arayın.

Yanıp sönme durumu varsa firmware zarar görmüştür. Bu durumda cihaz hostlara ip dağıtmayabilir. Veya cihaz firm. upgrade istiyor olabilir.

Cihaza bi reset atıp fabrika ayarlarına dönderin. Sonra pc'ye cihazın defaultu olan subnetten elle bir ip verin. Ve kablo ile cihaza erişip bir TFTP yazılımı ile cihazın firmware'ini yeniden yükleyebilirsiniz.

Bu link size yardımcı olur : Article

Burada ise manuel'i var detaylı herşeyi anlatıyor : http://content.etilize.com/User-Manual/1016512111.pdf
    Konu Nexus tarafından (15.02.2013 Saat 16:39 ) değiştirilmiştir.
    “Bir kez kaçar uçurtman, sonra gökyüzüne küser insan…”

+ Konuyu Cevapla