Ciscodan Second Shot - Sayfa 2
CLI Guru - Cisco Eğitim ve Danışmanlık Merkezi |

+ Konuyu Cevapla
Toplam 2 Sayfadan 2. Sayfa BirinciBirinci 12
Toplam 13 sonuçtan 11 ile 13 arasındakiler gösteriliyor.
Ciscodan Second Shot

Merhaba arkadaşlar, Ben bu cumartesi girdim cisco bsci sınavına ama 700 ile kaldım sınavdan.sınav çıkışı sınav merkezi görevlisi "second shot" olayını söyledi bana.fakat daha önce "second shot" olayını bilmediğimden herhangi

gokhankosem isimli Üye şimdilik offline konumundadır Junior Member

Standart second shot

Merhaba arkadaşlar,

Ben bu cumartesi girdim cisco bsci sınavına ama 700 ile kaldım sınavdan.sınav çıkışı sınav merkezi görevlisi "second shot" olayını söyledi bana.fakat daha önce "second shot" olayını bilmediğimden herhangi birşey yapmamıştım.sınavı ücretsiz olarak tekrar alabilme şansım varmı bu durumda?

e-mky Guest

arkadaşlare dün aldığım habere göre bu second shot olayı CCNP de dahil bütün sınavlarda gecerliymiş arkadas compozite kaldı bu gün sınava girecek tekrar ücretsiz sonucusunu sizle paylaşırım ama son tarihindene min değilim.

memo13 isimli Üye şimdilik offline konumundadır Junior Member

Called Vue and confirmed. Good until July 20, 2009...

Cisco® Testing
    “Come Back 2009” Promotion
    Here’s how to redeem your Cisco “Come Back 2009” Exam:

Register for an exam at full price. If you fail the exam, you may schedule a free retake of the same exam by entering the promotion code: COMEBACK2009 at the time of registration.

Offer only valid for Career Certifications and Specialization Exams (not valid on online exams or the CCDE Practical Exam – 352-011). NOTE: All exams needed for a certification must be taken to gain back your certification.

Temmuz 20 ye kadar gözüküyor.

+ Konuyu Cevapla