200-120 CCNA Güncel Dump - Sayfa 2
CLI Guru - Cisco Eğitim ve Danışmanlık Merkezi |

+ Konuyu Cevapla
Toplam 2 Sayfadan 2. Sayfa BirinciBirinci 12
Toplam 14 sonuçtan 11 ile 14 arasındakiler gösteriliyor.
200-120 CCNA Güncel Dump

Üstteki mesaja biraz ekleme olarak, burayı inceleyebilirsiniz : Open Avanset VCE Exam Simulator Pro v1.2 files and exames ~ Telecommunications Blog

garip isimli Üye şimdilik offline konumundadır Junior Member

Üstteki mesaja biraz ekleme olarak, burayı inceleyebilirsiniz :

Open Avanset VCE Exam Simulator Pro v1.2 files and exames ~ Telecommunications Blog

mrterdl isimli Üye şimdilik offline konumundadır Junior Member

Merhaba,

Android cihazlar için, A+ VCE isimli program var. Tek seferlik 30 TL civarında bir ücret ödüyorsunuz, ve bu ödeme sonucunda sürekli olarak kullanabiliyorsunuz. Ben CCNA sınavına hazırlanırken, bu programı kullandım. Gayet başarılı bir program. VCE programından daha başarılı bence. Hepinize öneririm.

İyi Forumlar.

suleyman89 isimli Üye şimdilik offline konumundadır Junior Member

Merhaba,
    Paylaşımlarınız için teşekkür ederim.Ben de ccna sınavına hazırlanmak istiyorum bunun için verdiğiniz linklerdeki dosyaları indirdim ve de bana yardımcı olacağını düşünüyorum. Sorum ise bu soruları pdf dosyasına nasıl dönüştürebiliriz ? yazılı materyalle de hazırlanmak istiyorum.

mrterdl isimli Üye şimdilik offline konumundadır Junior Member

Merhaba,

Examcollection üzerinden indirmiş olduğunuz soru havuzunu, sadece VCE programları ile açabilirsiniz. Ben satın almış olduğum program ile çözerek çalışmıştım. Bu program üzerinde de soruları PDF'e çevirme gibi bir özellik yoktu açıkcası. Dilerseniz internet üzerinden kontrol edin. PDF formatında paylaşmış olan kişiler mevcut olabilir. Fakat benim önerim tek seferlik A+ VCE programı veya Exam Collectiona ait VCE programını alarak, soru çözmeniz daha sağlıklı olacaktır.

İyi Forumlar.

+ Konuyu Cevapla