640-802 Sınavı
CLI Guru - Cisco Eğitim ve Danışmanlık Merkezi |

+ Konuyu Cevapla
Toplam 6 sonuçtan 1 ile 6 arasındakiler gösteriliyor.
640-802 Sınavı

Ömcelikle herkese kolay gelsin. Arkadaşlar ben ccna sertifikası almak istiyorum.Bu konuda hiç bir bilgim yok(izlenmesi gereken yol konusunda). Hangi yolu izlemem gerektiğini bile birisi bana aktarabilirse çok sevinirim. Sınava nereden

furkanyavuz isimli Üye şimdilik offline konumundadır Junior Member

Standart 640-802 Sınavı

Ömcelikle herkese kolay gelsin.
    Arkadaşlar ben ccna sertifikası almak istiyorum.Bu konuda hiç bir bilgim yok(izlenmesi gereken yol konusunda).

Hangi yolu izlemem gerektiğini bile birisi bana aktarabilirse çok sevinirim.

Sınava nereden başvururum. Sınava nerede girilir.(herhangibir kursa gitmeyi düşünmüyorum)

Dejavu isimli Üye şimdilik offline konumundadır Onursal Üye - Emektar

Merhaba,

Öncelikle forumda bunun için açılmış konular var yazıcaklarım yanında sizde araştırırsanız bilmek istediklerinizden fazlasını öğreneceksiniz.

Şimdi, CCNA sertifikası network temel konuları içeren bir konudur. Kursa gidip aynı zamanda kendinizde biraz üstüne eklerseniz kolaylıkla alabilirsiniz. Bunun yanı sıra kursa gitmeden kendi imkanlarınızla almak istiyorsanız forumda CCNA' sınavında çıkmış soruları arkadaşlarımız paylaşmışlardır. Bunlara çalışmanız yeterli.

Sınava yetkili sınav merkezlerinden başvurabilirsiniz. Bulunduğunuz yere en yakın sınav merkezini sağdaki linkte '' Locate a Test Center '' VUE'nin kendi sitesinden bulabilirsiniz.
    CCNP
    Next CCIE

mtunc27 Guest

Merhaba arkadaşlar . Furkan kardeş sınava girecek arkdşlarla bir grup oluşturmayı planlıyrz. Testsini, 9tut.com gibi gerekli kaynaklardan soruları çözerek hem bilgi paylaşımında hemde soruların akılda kalması açısından çalısmayı düşünyrz. Katılırsan memnun oluruz

latecollision isimli Üye şimdilik offline konumundadır Junior Member

Alıntı mtunc27 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Merhaba arkadaşlar . Furkan kardeş sınava girecek arkdşlarla bir grup oluşturmayı planlıyrz. Testsini, 9tut.com gibi gerekli kaynaklardan soruları çözerek hem bilgi paylaşımında hemde soruların akılda kalması açısından çalısmayı düşünyrz. Katılırsan memnun oluruz
    selam arkadaşlar,

sınava giricek arkadaşlarla grup oluşturulması konusunda vakit uygunluğu olması durumunda buluşulabilir,

istanbulda mısınız, iletişim bilgilerini paylaşalım,hep beraber birşeyler yapılabilir.
    Bizde yardımcı olabildiğimiz konularda yardımcı olururuz,
    görüşmek üzere...

shooternews isimli Üye şimdilik offline konumundadır Member

arkadaslar konu hakkinda bende bilgi istiyorum zira su an konuarimi bitirdim sinav icin son hazirlilari yapmaktayim ...

mtunc27 Guest

öncelikle ilginize minnetarım , katkıda bulunmak ısteyınız ıcın de cok tesekkur ederım. ben istanbuldayım. bulusmanın yanında imkanı olmayan arkdslr içinde messenger da grup olusturabılır sorular uzerıden tartısabılırz. ([email protected])
    Konu mtunc27 tarafından (27.09.2010 Saat 20:33 ) değiştirilmiştir.

+ Konuyu Cevapla