İzmir, CCNA Kursu
CLI Guru - Cisco Eğitim ve Danışmanlık Merkezi |

+ Konuyu Cevapla
Toplam 6 sonuçtan 1 ile 6 arasındakiler gösteriliyor.
İzmir, CCNA Kursu

Arkadaşlar yakın zamanda İzmir'de 9 Eylül'ün CCNA kursuna gitmeyi düşünüyorum. 9 Eylül'ü gerek eğiticisi gerekse maliyeti açısından seçtim. İzmir'de kursa gitmeyi düşünenler burada belirtirlerse sevinirim.

vto
    vto isimli Üye şimdilik offline konumundadır Junior Member

Standart İzmir, CCNA Kursu

Arkadaşlar yakın zamanda İzmir'de 9 Eylül'ün CCNA kursuna gitmeyi düşünüyorum. 9 Eylül'ü gerek eğiticisi gerekse maliyeti açısından seçtim. İzmir'de kursa gitmeyi düşünenler burada belirtirlerse sevinirim.

local isimli Üye şimdilik offline konumundadır Junior Member

Standart ccna

arkadasım bende izmirde CCna kursuna gitmek istiyorum ama fırsat bulamadım nasıl olcak bılmıyorum yaşda ilerledi ama 30 yaşında yım ama taksil olarak yüksek okul oğrencisiyim ne derece faydalı olur bılmıyom

BekirSARI isimli Üye şimdilik offline konumundadır Junior Member

Standart Mersinli EML CCNA kursları

Merhaba Arkadaşlar,

İzmir'de Konak Mersinli Endüstri Meslek Lisesi Cisco Networking Academy olarak hizmet vermektedir. Kurslar 4 kur halinde; Türkçe (CCNA Discovery) veya İngilizce (CCNA Exploration) dokümanlardan oluşmaktadır. İsteyen kursa Türkçe doküman ve sınavlarla, isteyen de İngilizce sınav ve dokümanlarla devam edebilmektedir. Her kuru başarıyla tamamlayan kursiyer hem bir sonraki kura devam edebilmekte hem de her kur için sertifika verilmektedir. Lütfen sitemizi inceleyeniz.

Saygılarımla

Bekir SARI
    Merisnli EML

tolgak87 isimli Üye şimdilik offline konumundadır Junior Member

CCNA'yi yeni geçtim arkadaşlar. İzmir'de CCNA eğitimi almak isteyen varsa yardımcı olabilirim (tavsiye olarak). Özelden yazabilirsiniz

Arif Serdar TOK isimli Üye şimdilik offline konumundadır Junior Member

mrb ben şuanda mküde okuyorum hatayda evim aydın/kuşadasında ama izmir veya aydında temumuz ayından sonra eger ki ccna kursu varsa katılmayı düşünüyorum yardımcı olursanız sevinirim

emre90 isimli Üye şimdilik offline konumundadır Junior Member

Merhaba

izmir'de CCNA kursu almayı düşünüyorum. Cisco onaylı bir CCNA kurs buldum ancak kursun açılabilmesi için en az 3 kişi olması gerekiyor.

Toplam 4 kur var, her kurun ardından sertifika verilecek.

Fiyat: 4 kur için toplam 1500 TL

Zaman: Hoca, katılımcılar ile beraber belirleyecek.

Koordinatörün bilgileri aşağıdaki linktedir, ona ulaşarak aklınıza takılan soruları iletebilirsiniz;

İzmir Konak Mersinli EML Networking Academy İletişim Sayfası

+ Konuyu Cevapla