CCNA (Cisco Certified Network Associate) Hakkında.
CLI Guru - Cisco Eğitim ve Danışmanlık Merkezi |

+ Konuyu Cevapla
Toplam 3 sonuçtan 1 ile 3 arasındakiler gösteriliyor.
CCNA (Cisco Certified Network Associate) Hakkında.

Arkadaşlar merhaba... CCNA sınavına kendim dışardan hazırlanıyorum.Önceden CCNA eğitimi aldım CCNA1 sınavını da verdim...ancak diğer sınavlara girmedim ve aradan yaklaşık 3 yıl geçti. Şu an kendim hazırlanıyorum bana önerebileceğiniz...Sınav dökümanları,simülasyonlar

ozgurumut isimli Üye şimdilik offline konumundadır Junior Member

Exclamation CCNA (Cisco Certified Network Associate) Hakkında.

Arkadaşlar merhaba...
    CCNA sınavına kendim dışardan hazırlanıyorum.Önceden CCNA eğitimi aldım CCNA1 sınavını da verdim...ancak diğer sınavlara girmedim ve aradan yaklaşık 3 yıl geçti.
    Şu an kendim hazırlanıyorum bana önerebileceğiniz...Sınav dökümanları,simülasyonlar varmı ...birde sınava hazırlık için nekadar süre ayırmalıyım sizce...(2hafta 1ay gibi..)...
    Forumda ki diğer linkleri inceledim genellikle onceki yıllara aitti..Cevaplarınız bekliyorum..şimdiden teşekkürler....

AcLMasteR isimli Üye şimdilik offline konumundadır Administrator

forumda yayinlanmis 640-802 nin dokumanlari var.packet tracert 5.0 da yayinlandi.sinava hazirlik icin gececek olan sureyi siz belirleyeceksiniz.ne zaman kendinizi hazir hissederseniz o zaman girin.
    The day that never comes

ozgurumut isimli Üye şimdilik offline konumundadır Junior Member

mrb cevabın için saol ...bu pass4sure yeterli mı sınav ıcın bıde bunların cıkan en son surumlerını nerden takıp edebılırım?

+ Konuyu Cevapla