CCNA Sınav Ücreti - Sayfa 3
CLI Guru - Cisco Eğitim ve Danışmanlık Merkezi |

+ Konuyu Cevapla
Toplam 3 Sayfadan 3. Sayfa BirinciBirinci 123
Toplam 23 sonuçtan 21 ile 23 arasındakiler gösteriliyor.
CCNA Sınav Ücreti

sinabsis Nickli Üyeden Alıntı sanırım uye olmadan da voucher alınıo direk bi form cıkıo onu doldurup gonderioruz sanıırm ? doğru mu anlamışım üye olmadan denemedim , bilmiyorum.

Polo Guest

Alıntı sinabsis Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    sanırım uye olmadan da voucher alınıo direk bi form cıkıo onu doldurup gonderioruz sanıırm ? doğru mu anlamışım
    üye olmadan denemedim , bilmiyorum.

Don_quite isimli Üye şimdilik offline konumundadır Junior Member

CCNA ve CCNP egitimi almak istiyorum kursa gitmiycem evde packet tracer ve cisco learning netwrok ile bu işi öğrenmeye çalışıcam. Orta düzeyden az az düzeyden çok ingilizcem var.

İlk olarak CCNA'yi almak için Computer-Based Testing Provider for Certification and Licensure Exams: Pearson VUE da hesap açtiktan sonra sınava nerde giricem ve sınav tarihini biz belirlyebiliyor muyuz? Yada yakın zamanda ki sınav tarihleri neler ?

Birde kurslarda 4 kurluk egitim veriliyor galiba. Bu kursların süresi ne kadar biligi edinmek amaçlı soruyorum. Son olarak CCNA sertifikasını almak için 4 ayrı sınava giriliyor galiba.

Bilgi paylaşımı için şimdiden teşşekkürler...

Soul isimli Üye şimdilik offline konumundadır Administrator

merhaba

Bu sordugun soruların hepsi sitede mevcut ancak ben genede soyleyeyim. ccna almak için 2 sınava giriyorsun yada composite seklinde tek sınava da girebilirsin ki genelde bu sekilde sınava girmek tercih edilir. ccna için ongorulen kurs suresi 60-70 saattir. ccnp için ise 100-120 saat olur.

iyi calışmalar

+ Konuyu Cevapla