Lwapp to Autonoumus Convert
CLI Guru - Cisco Eğitim ve Danışmanlık Merkezi |

2007 yılından bu yana aktif olan ciscotr.com, kısa bir süre sonra " www.bilisim.pro " olarak devam edecektir.  
Mevcut mesajlarınız ve kullanıcı bilgilerinizle yenilenen sitemizde katılıma devam edebileceksiniz.

+ Konuyu Cevapla
Toplam 4 sonuçtan 1 ile 4 arasındakiler gösteriliyor.
Lwapp to Autonoumus Convert

Merhaba arkadaslar elimde daha önceden autonoumustan lwapp a çevidğim Cisco AP1231 model bir Access Point var bunu tekrar autonoumusa çevirmek istiyorum fakat bir türlü olmuyor standart yüklemeleri yaptım fakat olmuyor

muratymurat isimli Üye şimdilik offline konumundadır Senior Member

Standart Lwapp to Autonoumus Convert

Merhaba arkadaslar

elimde daha önceden autonoumustan lwapp a çevidğim Cisco AP1231 model bir Access Point var bunu tekrar autonoumusa çevirmek istiyorum fakat bir türlü olmuyor standart yüklemeleri yaptım fakat olmuyor yardımcı olur musunuz.

bu ios i c1200-k9w7-mx.123-8.JEA rename ediyorum c1200-k9w7-tar.default fakat timeout hatası veriyor. cli düştüğümde makinamdan pping atamıyorum ap ye fakat ap den pc ye ping atmaya başladığımda pc de ap ye ping atmaya başlıyor nedir anlamadım yardım lütfen.

GhoSt isimli Üye şimdilik offline konumundadır Senior Member

Mr.google knows everything , ask to him...

merhaba,

bu videodakileri zaten aynen yapıyorum fakat olmuyor, zaten olmadığı için buraya yazdım belki bu şekilde bir sorunla karşılaşan vardır diye daha önce bu şekilde tam tersini zaten yapmıştım ama şimdi geri alamıyorum

sorunun ne olduğunu buldum, sağolsun windows uzantıyı göstermemiş. dos a girdin dosta baktım defaulttan sonra.tar uzantısı var onu rename ettim ve çalıştı.

+ Konuyu Cevapla