Linksys WAG160N ADSL Modem Port Açma
CLI Guru - Cisco Eğitim ve Danışmanlık Merkezi |

2007 yılından bu yana aktif olan ciscotr.com, kısa bir süre sonra " www.bilisim.pro " olarak devam edecektir.  
Mevcut mesajlarınız ve kullanıcı bilgilerinizle yenilenen sitemizde katılıma devam edebileceksiniz.

+ Konuyu Cevapla
Toplam 2 sonuçtan 1 ile 2 arasındakiler gösteriliyor.
Linksys WAG160N ADSL Modem Port Açma

Linksys WAG160N Wireless ( Kablosuz ) ADSL Modem' de Port Açmak istiyorum. konuya çok hakim değilim ama pes 2011 online oynuyorum ve ethernet kablo ile bağlanıyorum . mesafe 1 metre

GENZUL isimli Üye şimdilik offline konumundadır Junior Member

Standart Linksys WAG160N ADSL Modem Port Açma

Linksys WAG160N Wireless ( Kablosuz ) ADSL Modem'de Port Açmak istiyorum. konuya çok hakim değilim ama pes 2011 online oynuyorum ve ethernet kablo ile bağlanıyorum .

mesafe 1 metre kablo hama ama yine de lag oluyor . Linksys WAG160N Wireless ( Kablosuz ) ADSL Modem 'de bana oyun için port açarsam sıkıntımın gideceği söylendi . belki çok basit birşey istediğim ama bilmeyince en karışık olayLinksys WAG160N Wireless ( Kablosuz ) ADSL Modem 'de port nasıl açabilirim bana yardımcı olan olursa çok sevinirim .. şimdiden çok teşekkür ederim .
    Konu System tarafından (24.05.2011 Saat 02:13 ) değiştirilmiştir. Sebep: Linksys WAG160N ADSL Modem Port Açma

trunkmode isimli Üye şimdilik offline konumundadır Administrator

Linke bakarmısınız. Tek port için Single Port Forwarding seçeceksiniz.

Article Viewer
    Konu trunkmode tarafından (24.05.2011 Saat 10:19 ) değiştirilmiştir.

+ Konuyu Cevapla