Cisco 1242 Access Point, (WDS)
CLI Guru - Cisco Eğitim ve Danışmanlık Merkezi |

2007 yılından bu yana aktif olan ciscotr.com, kısa bir süre sonra " www.bilisim.pro " olarak devam edecektir.  
Mevcut mesajlarınız ve kullanıcı bilgilerinizle yenilenen sitemizde katılıma devam edebileceksiniz.

+ Konuyu Cevapla
Toplam 7 sonuçtan 1 ile 7 arasındakiler gösteriliyor.
Cisco 1242 Access Point, (WDS)

iyi çalışmalar kolay gelsin elimdeki Cisco 1242 Aironet Access Point 'ler ile Wireless Distribution System (WDS) server kurmak istiyorum ancak radius serverim yok bu cihazların authenticationlarını başka ne şekilde yapabilirim

katakulleci isimli Üye şimdilik offline konumundadır Member

Standart Cisco 1242 Access Point, (WDS)

iyi çalışmalar kolay gelsin
    elimdeki Cisco 1242 Aironet Access Point 'ler ile Wireless Distribution System (WDS) server kurmak istiyorum ancak radius serverim yok bu cihazların authenticationlarını başka ne şekilde yapabilirim daha doğrusu yapabiiyomuyum cisconun kendi sitesinde ACS server ile göstermiş.

Soul isimli Üye şimdilik offline konumundadır Administrator

Merhaba

Cisco Secure Access Control Server (ACS) veya Radius ile yapabilirsin ayrıca kendi local databaseleri var. Lightweight mi Autonom Access Point olarak mı çalışıyor? Çünkü Controller Base yapılarda bunlar controller üzerinden yapılıyor.
    www.cliguru.com

ben Cisco Secure Access Control Server (ACS) ya da Radius olmadan yapmak istiyorum öyle bir imkanım varmı peki ?

salihgenc isimli Üye şimdilik offline konumundadır Member

bildiğim kadarıyla bir tane access point i feda edersen o Access Point i Radius gibi kullanıp diğerlerini burdan authenticate edebiliyorsun. tabii belli sayıda access point için geçerli bu durum. kaç access point var sistemde?

hocam tamam Cisco Wireless Domain Services (WDS) server olarak tanımladığım ap yi hem local radius olarakta kullanabiliyosun local radius seçeneği ile bunu yapabilidm ama bu seferde clienti bağlayamadım clienti Access Point konfigurasyonu var mı elinizde mobile nodle olarak kaydemesi gerekiyor WDS Server'a

var ama şu anda şehir dışındayım 2 gün içinde bulup buraya koymaya çalışıcam.

+ Konuyu Cevapla