Cisco Wireless Access Controller Şartname
CLI Guru - Cisco Eğitim ve Danışmanlık Merkezi |

2007 yılından bu yana aktif olan ciscotr.com, kısa bir süre sonra " www.bilisim.pro " olarak devam edecektir.  
Mevcut mesajlarınız ve kullanıcı bilgilerinizle yenilenen sitemizde katılıma devam edebileceksiniz.

+ Konuyu Cevapla
Toplam 4 sonuçtan 1 ile 4 arasındakiler gösteriliyor.
Cisco Wireless Access Controller Şartname

Selam, Hepimiz biliyoruz ki eger bir devlet kurumu urun alacak ise, zaten almak istedigi urun bellidir ve ona gore sartname yazdirir. Asagida TRT nin alacagi bir urun var ve benim

NetworkMania Guest

Standart Cisco Wireless Access Controller Şartname

Selam,

Hepimiz biliyoruz ki eger bir devlet kurumu urun alacak ise, zaten almak istedigi urun bellidir ve ona gore sartname yazdirir. Asagida TRT nin alacagi bir urun var ve benim anladigim kadariyla Cisco Wireless Access Controller dan bahsediliyor.
    Acikcasi bunu anladigim tek yer ikide bir tacacas+ tan bahsetmesiydi. Sizin goruslerinizi merak ediyorum.

http://www.trt.net.tr/medya/dosya/20...6ae28f90c0.pdf
    Konu NetworkMania tarafından (27.09.2010 Saat 11:32 ) değiştirilmiştir.

Soul isimli Üye şimdilik offline konumundadır Administrator

MErhaba

Tacacs erişim denetimi için isteniyor ki gayet mantıklı bünyelerinde ACS veya benzeri tacacs protokolunu destekleyen bir yazılım var ise ve onu kullanıyorlarsa başka bir yazılıma gerek kalmadan AAA oradan alsın isteniyor.
    www.cliguru.com

GhoSt isimli Üye şimdilik offline konumundadır Senior Member

Sadece tacacs yazamazlar cisco ya özel bir protokol olduğu için , radius veya tacacs yazmışlar o yüzden cisco yu direkt olarak kast etmemişler , gerçi alt yapılarında chechpoint ve cisco war , büyük ihtimalle de cisco alacaklardır , herşey ztn önceden hazırlanmıştır şartname kısmı prosedür
    Mr.google knows everything , ask to him...

Soul isimli Üye şimdilik offline konumundadır Administrator

Merhaba

Sadece tacacs yazmış olsa bile sadece ciscoyu işaret etmiş olmuyor. Diğer bazı üreticeilerinde tacacs destegi bulunmakta. Ancak ghost arkadasımızında dedigi gibi herseyleri cisco ise cisco almaları muhtemeldir.
    www.cliguru.com

+ Konuyu Cevapla