Wireless Local IP Kullanmadan Internete Bağlanma
CLI Guru - Cisco Eğitim ve Danışmanlık Merkezi |

2007 yılından bu yana aktif olan ciscotr.com, kısa bir süre sonra " www.bilisim.pro " olarak devam edecektir.  
Mevcut mesajlarınız ve kullanıcı bilgilerinizle yenilenen sitemizde katılıma devam edebileceksiniz.

+ Konuyu Cevapla
Toplam 4 sonuçtan 1 ile 4 arasındakiler gösteriliyor.
Wireless Local IP Kullanmadan Internete Bağlanma

selam arkadaşlar benim bir sorunum var . Anlatayım umarım biliyordursunuz. Ben kyk yurdunda kalıyorum . Yurtta kablosuz bağlantı var fakat local ıp tanımlanması yapılmış yani sayfayı açınca 192.168. vsvs gibi

__nowA__ isimli Üye şimdilik offline konumundadır Junior Member

Question Wireless Local IP Kullanmadan Internete Bağlanma

selam arkadaşlar benim bir sorunum var . Anlatayım umarım biliyordursunuz. Ben kyk yurdunda kalıyorum . Yurtta kablosuz bağlantı var fakat local ıp tanımlanması yapılmış yani sayfayı açınca 192.168. vsvs gibi local rakamları geliyor .Bize bir kullanıcı adı ve bir şifre belirlenmiş. Ancak çok pahalı 72 saati 9 milyon .Anlayacağınız kazık . şimdi ben o modemi kullanarak . o Local ıpyi iptal edip parasız girebilir miyim . zaten ortak kullanım için koyullmuş ama bazıları bundan para kazanıyor . Bunu iptal etmenin yolu varmıdır şimdiden tşrler

Fiver isimli Üye şimdilik offline konumundadır Senior Member

Nasil yani ortak kullanim icin konulmus, birileri para kazaniyor?
    Yurt yonetimi, ucretsiz kullanim icin koyduysa kimse sizden para alamaz. Sayet bu hizmeti belli bir ucret karsiliginda veriyorlarsa, sizin de burda yasadisi olarak nasil baglanirim diye sormaniz yanlis. Ucretin miktarina yorum yapmayacagim, baska olanaklar yok mudur, bu yurda adsl hizmeti veriliyor mu, ortaklasa kullanim olanaklarini arastirmanizi tavsiye ederim.
    Baska alternatif baglantilara izin verilmiyor ve internet hizmetinin adil olmadigini dusunuyosaniz neden bunu yonetim ile gorusmuyorsunuz? Hakkinizi uygun bir sekilde aramaktan cekinmeyiniz..

frost26 isimli Üye şimdilik offline konumundadır Junior Member

bende eskişehir kyk yurdunun internet alt yapısını yaptım bahsettiğin yapı bsit bir yapı değil kırmak falan hikaye kimlik kanıtlamadan nete çıkamazsın birde orda ortak kullanım diye bir şey yok kyk internet hizmetini özel şirketlere kiralıyor onlarda ögrencilere hizmet satıyor yaapılan iş tamamen yasal dostum ihaleye çıkartılıyor şart name dogrultusunda ücretlendirilip satılıyor kyk sınırlarına hiç bir şirketin dsl verme gibi bir imkanı yok yasak gsm leri kullan bu pahalı geliyorsa tek alternatif bunlar

leomare isimli Üye şimdilik offline konumundadır Senior Member

Yok

+ Konuyu Cevapla