Cisco Aironet 1250 Access Point Configuration Nasıl Yapılır - AIR-RM1252A-E-K9 AIR-RM1252G-E-K9
CLI Guru - Cisco Eğitim ve Danışmanlık Merkezi |

2007 yılından bu yana aktif olan ciscotr.com, kısa bir süre sonra " www.bilisim.pro " olarak devam edecektir.  
Mevcut mesajlarınız ve kullanıcı bilgilerinizle yenilenen sitemizde katılıma devam edebileceksiniz.

+ Konuyu Cevapla
Toplam 4 sonuçtan 1 ile 4 arasındakiler gösteriliyor.
Cisco Aironet 1250 Access Point Configuration Nasıl Yapılır - AIR-RM1252A-E-K9 AIR-RM1252G-E-K9

Arkadaşlar Merhabalar, AIR RM1252G-E-K9 model wireless cihazın konfigurasyonu hakkında bilgi sahibi olan varsa paylaşabilirmi acaba consoldan baglanıyorum fakan bunun aynı zamandan birde GUI arayuzu var oradan konfigure etmek daha kolay

yusufdertli isimli Üye şimdilik offline konumundadır Junior Member

Standart Cisco Aironet 1250 Access Point Configuration Nasıl Yapılır - AIR-RM1252A-E-K9 AIR-RM1252G-E-K9

Arkadaşlar Merhabalar,
    AIR RM1252G-E-K9 model wireless cihazın konfigurasyonu hakkında bilgi sahibi olan varsa paylaşabilirmi acaba consoldan baglanıyorum fakan bunun aynı zamandan birde GUI arayuzu var oradan konfigure etmek daha kolay olucak sanırım ama GUI ye ulaşamıyorum ulaşmak için nereye ip vermem gerekiyor yada bir örnek conf varsa paylaşabilirmisiniz teşekkürler iyi çalışmalar.

ayhanarda isimli Üye şimdilik offline konumundadır Junior Member

Merhaba ;

BVI interface ine ip vererek web arayüzünden (GUI) ulaşabilirsiniz , kendinizle aynı subnetten vermeyi unutmayın.

interface BVI1
    ip address 192.168.1.2 255.255.255.0
    no shu

İyi çalışmalar..

Cagdas Yalman isimli Üye şimdilik offline konumundadır Moderator

bu conftan sonra GUI den ulaşabilirsiniz?
    Carpe dieM

ayhanarda isimli Üye şimdilik offline konumundadır Junior Member

Çağdaş , anlaşılmayan bir durum mu var ,Soru işareti koymuşsun, cihaz ile kendini back to back bağlayacak ve browser dan bu ip yi girecek , web arayüzüne erişecek.öncesinde bvi interface ine consoldan bağlanıp ip vermesi gerekiyor, ve bunun içinde gerekli komutlar yukarıdaki gibi.

+ Konuyu Cevapla