CLI Guru - Cisco Eğitim ve Danışmanlık Merkezi |

+ Konuyu Cevapla
Toplam 3 sonuçtan 1 ile 3 arasındakiler gösteriliyor.
cisco air-sap1602i-e-k9 kilitlendi

Merhaba arkadaşlar, cisco air-sap1602i-e-k9 modeline kendi web sitesinden firmware yükledim. yükleme başarılı oldu. şimdi cihazın arayüzüne bağlanmaya çalışıyorum. hiçbir şekilde bağlanmıyor. cihaza ping atabiliyorum. resetleme işlemide işe yaramıyor. hyper terminal

omer2017 isimli Üye şimdilik offline konumundadır Junior Member omer2017 is on a distinguished road

Thumbs down cisco air-sap1602i-e-k9 kilitlendi

Merhaba arkadaşlar,

cisco air-sap1602i-e-k9 modeline kendi web sitesinden firmware yükledim. yükleme başarılı oldu. şimdi cihazın arayüzüne bağlanmaya çalışıyorum. hiçbir şekilde bağlanmıyor. cihaza ping atabiliyorum. resetleme işlemide işe yaramıyor. hyper terminal ile console a bağlandım. yalnız hangi komutlarla yeniden firmware yükleyeceğimi bilmiyorum. bu konuda yardımcı olabilir misiniz.

ydev isimli Üye şimdilik offline konumundadır Junior Member ydev is on a distinguished road

aşağıdaki komutları kullan
    ip adreslerini ve tftp ip adresi ve ios dosyasını kendine göre değiştir

set diyerek tftp confiğini görebilirsin

ap: set IP_ADDR 192.168.100.100
    ap: set NETMASK 255.255.255.0
    ap: set DEFAULT_ROUTER 192.168.100.1
    ap: tftp_init
    ap: ether_init
    ap: flash_init
    ap: tar -xtract tftp://192.168.100.101/images/c1140-k9w7-tar.124-21a.JY.tar flash:

omer2017 isimli Üye şimdilik offline konumundadır Junior Member omer2017 is on a distinguished road

Smile

Teşekkür ederim

+ Konuyu Cevapla