IBM Lotus Notes Kurulumu
CLI Guru - Cisco Eğitim ve Danışmanlık Merkezi |

2007 yılından bu yana aktif olan ciscotr.com, artık " www.bilisim.pro " olarak devam edecektir.  
Mevcut mesajlarınız ve kullanıcı bilgilerinizle sitemizde katılıma devam edebilirsiniz.

+ Konuyu Cevapla
Toplam 3 sonuçtan 1 ile 3 arasındakiler gösteriliyor.
IBM Lotus Notes Kurulumu

IBM Lotus Notes Kurulumu hakkında arastırmalarda bulundum azcık bılgıler buldum sızlerdende beklıyorum IBM Lotus Notes temel kurulumu hakkında bılgıleri nasıl bulabilirim

Stewen isimli Üye şimdilik offline konumundadır Junior Member

Standart IBM Lotus Notes Kurulumu

IBM Lotus Notes Kurulumu hakkında arastırmalarda bulundum azcık bılgıler buldum sızlerdende beklıyorum IBM Lotus Notes temel kurulumu hakkında bılgıleri nasıl bulabilirim

hb1989 isimli Üye şimdilik offline konumundadır Senior Member

IBM Lotus Notes IBM in kendi yazmis oldugu Mail Client programi. Lotus Domino Server de Mail Serveri. Yani Outlook la Exchange server gibi. Lotus Notes kurulumu aslinda basit. Setup tan calistirip devam edip, sonundada hangi mail server le calistirmak istedigini seciyorsun. Normal Internetteki Mail accountlar icinde kullanabilirsin.

Resimli olarak setup burda anlatilmis; How to Install Lotus Notes 8, Step by Step | Domino, Email, Spam and IT Related

Stewen isimli Üye şimdilik offline konumundadır Junior Member

Tesukkurler yardımcı oldunuzda benım ıcın onemlı olan turkce olması ama genede tesekkurler

+ Konuyu Cevapla