Window Server, Active Directory
CLI Guru - Cisco Eğitim ve Danışmanlık Merkezi |

2007 yılından bu yana aktif olan ciscotr.com, kısa bir süre sonra " www.bilisim.pro " olarak devam edecektir.  
Mevcut mesajlarınız ve kullanıcı bilgilerinizle yenilenen sitemizde katılıma devam edebileceksiniz.

+ Konuyu Cevapla
Toplam 3 sonuçtan 1 ile 3 arasındakiler gösteriliyor.
Window Server, Active Directory

merhabalar arkadaşlar server standart edition var 140 client makina var ama kısıtlı bir çoğu benim sorum şu arka plana resim koyucam sağ tıklayamıyolar masaüstü gözükmüyor başlat var tüm pc lerde

anka34 isimli Üye şimdilik offline konumundadır Junior Member

Standart Window Server, Active Directory

merhabalar arkadaşlar server standart edition var 140 client makina var ama kısıtlı bir çoğu benim sorum şu arka plana resim koyucam sağ tıklayamıyolar masaüstü gözükmüyor başlat var tüm pc lerde arka planda koyucağım resim duracak ama nasıl olucak bu konuda yardımcı olurmusunuz birde yapıldığında başlat çalıştır cmd den gpupdate /force yapıcakmıyız.

Hypnotic isimli Üye şimdilik offline konumundadır Co Administrator

active directoryde yeni bir Organization units oluşturup kısıtlama yapacağın tüm kullanıcıları, oluşturduğun OU içersine atacaksın. ve kısıtlama yaparkende hazır rule'ler var biraz araştırdığında bulabilirsin eğer kısıtlama yaparken zorlanırsan.

sufi2009 isimli Üye şimdilik offline konumundadır Junior Member

gpedit.msc dersen orada yönetimsel araçlarda aktik deskobu seç daha sonra sağ taraftaki menüden duvar kağıdını seç orada etki aktif et isim ver tamamı tıkla olay biter..-

+ Konuyu Cevapla