The local policy of this system does not permit you to logon interactively
CLI Guru - Cisco Eğitim ve Danışmanlık Merkezi |

2007 yılından bu yana aktif olan ciscotr.com, kısa bir süre sonra " www.bilisim.pro " olarak devam edecektir.  
Mevcut mesajlarınız ve kullanıcı bilgilerinizle yenilenen sitemizde katılıma devam edebileceksiniz.

+ Konuyu Cevapla
Toplam 7 sonuçtan 1 ile 7 arasındakiler gösteriliyor.
The local policy of this system does not permit you to logon interactively

Domaine bağlı bır client makinada admin dışında bir kullanıcı ile domain de makinayı açmak istediğimde ""The local policy of this system does not permit you to logon interactively." uyarısı alıyorum

buhler isimli Üye şimdilik offline konumundadır Junior Member

Standart The local policy of this system does not permit you to logon interactively

Domaine bağlı bır client makinada admin dışında bir kullanıcı ile domain de makinayı açmak istediğimde ""The local policy of this system does not permit you to logon interactively."
    uyarısı alıyorum

operator userları ile bazı makınalardan bilgisayarı açabiliyorum

Yardım olabilecek arkadaslar varsa memnun olurum

Hidayet Kurtulmuş isimli Üye şimdilik offline konumundadır Senior Member

To work around this issue, modify the Group Policy Object for the domain controller:
    1. Click Start, point to Programs, point to Administrative Tools, and then click Domain Controller Security Policy.
    2. Double-click the Security Settings folder, double-click Local Policies, and then click User Rights Assignment.
    3. Under the Policy column, click Log on Locally, and then click Add.
    4. Click Browse, click the appropriate group, and then click Add.
    5. Click OK, click OK, and then click OK.
    6. At a command prompt, type secedit /refreshpolicy machine_policy /enforce, press ENTER, and then press ENTER

http://www.info-adv.com/helpdesk/ind...kbarticleid=31

İşlemleri Sırayla yaparsan sannıyorum sorunun çözulecek

yaman isimli Üye şimdilik offline konumundadır Senior Member

vay be bizim sitede ne cevherler vamis, Allah Allah!!!!
    Yaman

e-mky Guest

kusura bakmayın ama bu copy paste ile cevher olunmaz olunsa olunsa çetçeve olunur. bence xavier cp yapmıs . elbette emğine saygı duymak gerekir. bundan süphem yok ezbercilik değil öğrenmek gerek...

System isimli Üye şimdilik offline konumundadır Senior Member

Lightbulb

Alıntı e-mky Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    kusura bakmayın ama bu copy paste ile cevher olunmaz olunsa olunsa çetçeve olunur. bence xavier cp yapmıs . elbette emğine saygı duymak gerekir. bundan süphem yok ezbercilik değil öğrenmek gerek...

bence değil , zaten kaynak link'i yazmış.kendi yazmadığı için.
    etik olan da budur zaten. doğrusunu yapmış arkadaş.

kyenilmez isimli Üye şimdilik offline konumundadır Junior Member

Bunun sebebi log on olmaya çalıştığınız kullanıcının makineye uzaktan bağlanmaya yetkisinin olmamasıdır.İzlenecek en kolay yol kullanıcıyı Remote Desktop Users grubuna eklemektir.(Bunun içinde makinede yönetici haklarınızın olması gerekir.)

e-mky Guest

system ben onu demek istemedim. söylediğin konuda haklısın. herkes bir şey öğrenme bakımından bir yerden bir şey kopyalıyor kendisi bile okumadan paste ediyor bazen. onu demek istedim. bazen böyle durumlarda yazıyı paste edenin bnile içerikden haberi olmuyor bu söylediğim genel bir durum burdaki arkadaşla ilgisi yok... demek istediğim böyle bir şey yapaken çözümüde kendimizde öğrenmemiz gerekli...

+ Konuyu Cevapla