12 Mart Bilişim Kahramanları Aramızda
CLI Guru - Cisco Eğitim ve Danışmanlık Merkezi |

2007 yılından bu yana aktif olan ciscotr.com, kısa bir süre sonra " www.bilisim.pro " olarak devam edecektir.  
Mevcut mesajlarınız ve kullanıcı bilgilerinizle yenilenen sitemizde katılıma devam edebileceksiniz.

+ Konuyu Cevapla
Toplam 2 sonuçtan 1 ile 2 arasındakiler gösteriliyor.
12 Mart Bilişim Kahramanları Aramızda

Yarın Seminer Varmış bence geçte olsa öğrendim belki faydalananlar olabiliir. Windows Server 2008, SQL Server 2008 ve Visual Studio 2008 'in Lansmanı olucak.Özellikle Windows Server 2008 ve nimetlerini öğrenmek isteyenler

Hidayet Kurtulmuş isimli Üye şimdilik offline konumundadır Senior Member

Standart 12 Mart Bilişim Kahramanları Aramızda

Yarın Seminer Varmış bence geçte olsa öğrendim belki faydalananlar olabiliir.
    Windows Server 2008, SQL Server 2008 ve Visual Studio 2008 'in Lansmanı olucak.Özellikle Windows Server 2008 ve nimetlerini öğrenmek isteyenler göz atsınlar.Aşağıdaki Linkten Seminer içeriğ Hakkında bilgi almak ve Kayıt için yararlana bilirsiniz

http://msevents.microsoft.com/CUI/Ev...&Culture=TR-TR

root isimli Üye şimdilik offline konumundadır Moderator

"maksimum düzeyde güvenlik kazandıran Windows Server 2008" deniliyor. ben cok merak ediyorum bu bizim bilmedigimiz maksimum duzeyde guvenlik nedir? seminere katilan arkadaslar varsa burada seminer notlarini paylasirsa ve su essek kafama sokabilirse bu guvenlik cozumlerini sevinirim. Bir de microsoft mu uretmis bu guvenlik teknolojilerini? yeni birseyler mi yapmis, merak ediyorum. E o kadar para aliyor, tekel firma; muhakkak aldigi paranin hakki olarak yeni bir teknoloji uretmistir.

+ Konuyu Cevapla