Kurulumu
CLI Guru - Cisco Eğitim ve Danışmanlık Merkezi |

+ Konuyu Cevapla
Toplam 5 sonuçtan 1 ile 5 arasındakiler gösteriliyor.
Kurulumu

VMware Workstation Server Kurulumu merhaba arkadaşlar,ben vmware de kurduğum işletim sistemine sanal olarak bir hdd eklemek istiyorum bunun için de işletim sistemini kapattıktan sonra "Edit virtual machine settings " kısmında

thrillercd Guest

Arrow Kurulumu

VMware Workstation Server Kurulumu

merhaba arkadaşlar,ben vmware de kurduğum işletim sistemine sanal olarak bir hdd eklemek istiyorum bunun için de işletim sistemini kapattıktan sonra "Edit virtual machine settings " kısmında ne tür bir hdd ekleyeceğimi soran ekranda bir tane seçeneği seçiyorum ve hdd eklenmiş gibi gözüküyor; ancak işletim sistemini açtığımda sadece C sürücüsü gözüküyor.Ben hemen hemen bütün kombinasyonları denememe rağmen hep aynı şey olur.İşletim sistemini açtığımda herzman sadece C sürücüsünü görüyorum.Acaba bunu nasıl çözebilirim.

Fiver isimli Üye şimdilik offline konumundadır Senior Member

Guest sisteminin disk yonetim araclarini kullanarak partition'layip formatlaman gerekir diski kullanabilmek icin.

thrillercd Guest

Alıntı UmutDestan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Guest sisteminin disk yonetim araclarini kullanarak partition'layip formatlaman gerekir diski kullanabilmek icin.
    Hocam bunu birazcık daha açıklayabilir misin tam olarak anlayamadım .

thrillercd Guest

UmutDestan hocam demek istediğiniz göre yada en azından anladığım kadarıyla hdd yi ekledikten sonra Bilgisayırım->Yönet gelen ekranda disk yönetimde yeni takılmış ham bi hdd gördüm ve onu biçimlendirdim ve işimi görüyor gibi şimdi.Yardımınız için çok tşk.

Fiver isimli Üye şimdilik offline konumundadır Senior Member

Rica ederim.
    Ben de ordan demek istemistim.

+ Konuyu Cevapla