BlackBerry Q10 Türkiye'de kullanıcılarıyla Buluşuyor
CLI Guru - Cisco Eğitim ve Danışmanlık Merkezi |

+ Konuyu Cevapla
Toplam 2 sonuçtan 1 ile 2 arasındakiler gösteriliyor.
BlackBerry Q10 Türkiye'de kullanıcılarıyla Buluşuyor

Teknolojinin son akımlarını ve akıllı cihazlarını meraklılarıyla buluşturan Türkiye Cumhuriyeti'nin yenilikçi operatörü , şimdi de 10 işletim sistemiyle çalışan akıllı cihaz serisinin en yeni üyesi BlackBerry Q10’u aylık 33 Türk

dilokullari isimli Üye şimdilik offline konumundadır Junior Member

Standart BlackBerry Q10 Türkiye'de kullanıcılarıyla Buluşuyor

Teknolojinin son akımlarını ve akıllı cihazlarını meraklılarıyla buluşturan Türkiye Cumhuriyeti'nin yenilikçi operatörü , şimdi de 10 işletim sistemiyle çalışan akıllı cihaz serisinin en yeni üyesi BlackBerry Q10’u aylık 33 Türk Lirası'ndan başlayan fiyatlarla meraklılarıyla buluşturuyor.

Piyasaya çıkartıldığı ilk andan itibaren uluslararası çapta ve Türkiye Cumhuriyeti'nde çok büyük beğeni toplayan BlackBerry Q10’a sahip olmak isteyenlere siyah ve beyaz renk opsiyonlarının yanında dört değişik teklif ile kişiye özgü paketlerini yaratma ve seçme özgürlüğünü de sunuyor. kullanıcılar isterlerse internet paketi içerisinde aylık 78 TL'ye; ister herşey dahil paketle 123 TL'ye, ister tarifeye ek aylık 33 TL'ye veya 250 MB internet hediyesi ile birlikte 1.999 Türk Lirası peşin fiyatına alabilecekler, bunun için internet sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Blackberry Q10 ilgi çekici tasarımının yanı sıra içinde barındırdığı teknik özellikleriyle de akıllı cihaz deneyiminde yeni bir çağ başlatıyor.

Qwerty özellikli keyboardu, 3.1 inç dokunmatik ekranı ve çift çekirdekli 1500MHz işlemci gücü ile daha pratik ve konforlu bir akıllı telefon deneyimi sunan Blackberry Q10, günlük iş takibini de son derece kolay bir hale getiriyor. Blackberry Q10’un 8MP kamerası ise otomatik fokuslanma teknolojisi yanı sıra gün içinde dış mekan ve iç mekan çekimlerinde gece saatlerinde ise loş ışık fotoğaf ve film çekimlerinde büyük rahatlık sunuyor.

trunkmode isimli Üye şimdilik offline konumundadır Senior Member

paylaşım için teşekkürler yalnız biraz reklama giren kısımlar vardı düzenledim.

+ Konuyu Cevapla