Linksys WAG320n Streaming
CLI Guru - Cisco Eğitim ve Danışmanlık Merkezi |

2007 yılından bu yana aktif olan ciscotr.com, kısa bir süre sonra " www.bilisim.pro " olarak devam edecektir.  
Mevcut mesajlarınız ve kullanıcı bilgilerinizle yenilenen sitemizde katılıma devam edebileceksiniz.

+ Konuyu Cevapla
Toplam 1 sonuçtan 1 ile 1 arasındakiler gösteriliyor.
Linksys WAG320n Streaming

Değerli arkadaşlar ben 1 hafta önce Linksys WAG320N 802.11n Kablosuz Modem aldım Dreambox Dm 600 Pvr ye bağladım bilgisayarımdan uyduyu seyredemiyorum.. Daha önceden Airties RT-211 ADSL Modem vardı bu modemde

couger Guest

Post Linksys WAG320n Streaming

Değerli arkadaşlar ben 1 hafta önce Linksys WAG320N 802.11n Kablosuz Modem aldım Dreambox Dm 600 Pvr ye bağladım bilgisayarımdan uyduyu seyredemiyorum..

Daha önceden Airties RT-211 ADSL Modem vardı bu modemde hiç problem olmadan uydumu bilgisayarımdan seyredebiliyordum ama Linksys WAG320N 802.11n Kablosuz Modem yi takınca video alamaz oldum. bu problemi cözen varmıdır acaba. not: sadece ses alırsam ses geliyor. ama video alınca görüntü ve ses yok bazen 1 saniye geliyor kesiliyor..

NOT : Plugin olarak VLC kullanıyorum.

Birde bu problemimi Cisco nun merkezine sordum onlarda bir cözüm bulamadılar. Aynı şekilde türkiye temsilcileride bir çözüm bulamadı...

Linksys WAG320N Kablosuz Çift-bant (802.11N) Modem
    WUSB600N
    DM600 PVR

ilgilenen arkadaşlara teşekkür ederim
    Konu couger tarafından (19.05.2011 Saat 10:51 ) değiştirilmiştir.

+ Konuyu Cevapla