ATM DSLAM - IP DSLAM Ping Karsılastırması
CLI Guru - Cisco Eğitim ve Danışmanlık Merkezi |

2007 yılından bu yana aktif olan ciscotr.com, kısa bir süre sonra " www.bilisim.pro " olarak devam edecektir.  
Mevcut mesajlarınız ve kullanıcı bilgilerinizle yenilenen sitemizde katılıma devam edebileceksiniz.

+ Konuyu Cevapla
Toplam 2 sonuçtan 1 ile 2 arasındakiler gösteriliyor.
ATM DSLAM - IP DSLAM Ping Karsılastırması

Merhaba, TTNet'in 8 MBit' lik ADSL paketini kullanıyorum ve TT' den öğrendigime göre santral ile evimin arasında 320 metrelik bir mesafe bulunuyormus. Hattımın 20 MBit'e kadar destekledigini de soylediler. Hattımın

hmm Guest

Standart ATM DSLAM - IP DSLAM Ping Karsılastırması

Merhaba,

TTNet'in 8 MBit' lik ADSL paketini kullanıyorum ve TT' den öğrendigime göre santral ile evimin arasında 320 metrelik bir mesafe bulunuyormus. Hattımın 20 MBit'e kadar destekledigini de soylediler.

Hattımın su anda ATM DSLAM' a baglı oldugunu ve 16 MBit'lik pakete gecersem IP DSLAM'a hattımı baglayacaklarını soylediler. Merak ettigim sey online oyunlarda alıyor oldugum 40-50 ms gibi ping surelerinin bu gecis sonrasında 20-30 ms gibi seviyelere dusup dusmeyecegi.

Teşekkürler

GhoSt isimli Üye şimdilik offline konumundadır Senior Member

Selamlar,

online oyunların server ları telekomda olsa bu beklentiniz olumlu sonuç verebilir ancak ping attığınız ip ler yüksek ihtimalle başka ülkelerde ve oraya gidinceye kadar 10 larca cihazdan geçiyor , tracert <ip adres> şeklinde denerseniz kaç cihazdan geçtiğini görebilirsiniz , hatların kullanım durumuna göre bu süreler değişecektir ancak 8 den 16 ya geçmek tabiki telekom network üne geçişte size öncelik tanıyacaktır diğer kullanıcılara göre
    Mr.google knows everything , ask to him...

+ Konuyu Cevapla