2 Ayrı Harddisk'e Windows Kurulumu
CLI Guru - Cisco Eğitim ve Danışmanlık Merkezi |

2007 yılından bu yana aktif olan ciscotr.com, kısa bir süre sonra " www.bilisim.pro " olarak devam edecektir.  
Mevcut mesajlarınız ve kullanıcı bilgilerinizle yenilenen sitemizde katılıma devam edebileceksiniz.

+ Konuyu Cevapla
Toplam 3 sonuçtan 1 ile 3 arasındakiler gösteriliyor.
2 Ayrı Harddisk'e Windows Kurulumu

diyelim ki elimizde 2 tane hdd var...x ve y... x de önceden windows kurulu tıkır tıkır çalışıyo...ama ben y'ye de windows kurmak istiyorum...nasıl yapıcam..y'ye windows kurarken x i çıkarmalımıym...? *

SCo
    SCo isimli Üye şimdilik offline konumundadır Junior Member

Standart 2 Ayrı Harddisk'e Windows Kurulumu

diyelim ki elimizde 2 tane hdd var...x ve y...
    x de önceden windows kurulu tıkır tıkır çalışıyo...ama ben y'ye de windows kurmak istiyorum...nasıl yapıcam..y'ye windows kurarken x i çıkarmalımıym...?
    * ayırıyeten ben ikisinide aynı anda bağlı tutmıcam ne zaman biri takılı ise diğeri takılı olmıcak..

bi keresinde...daha format atmayı bilmezken bi bilgisayarcıya y harddiskini vermiştim kurmuştu eve gelip x i taktım ve disk boot failure hatasını vermişti..

ciscocuolucam isimli Üye şimdilik offline konumundadır Member

dostum selamlar ikin hdd ye sistem kurarken birinciyi cıkarmanda fayda var bootmgr bozulabilir kurulumu yaptıkrta sonra ilk sistem kurulu hdd ni bağla ve biostan hangi hdd den acmak istiyorsan onu secer ve açarsın yani sadece kurulum esnasında hdd cıkarman ve kurulumdan sonra bağlı kalmasında herhangi bir sakınca yoktur

Saygılarımla....

SCo
    SCo isimli Üye şimdilik offline konumundadır Junior Member

çok teşekkürler..

+ Konuyu Cevapla