Cisco Switch Kurulum?
CLI Guru - Cisco Eğitim ve Danışmanlık Merkezi |

+ Konuyu Cevapla
Toplam 2 sonuçtan 1 ile 2 arasındakiler gösteriliyor.
Cisco Switch Kurulum?

Merhaba TPLink 16 10/100 switch 'i çıkarıp aşağıda belirtiğim 24 port Gigabit switch satın alıp takmayı düşünüyorum. Mevcut Switch'den önce Anzilla FireWall var, firewallda da 1 port yönlendirmesi var, mevcut

WTF Guest

Question Cisco Switch Kurulum?

Merhaba

TPLink 16 10/100 switch'i çıkarıp aşağıda belirtiğim 24 port Gigabit switch satın alıp takmayı düşünüyorum.
    Mevcut Switch'den önce Anzilla FireWall var, firewallda da 1 port yönlendirmesi var, mevcut switch yönetilmez olduğu için ayarı felan yok diye biliyorum
    Switch değişikliği sonrası bir ayar yapmam gerekir mi ?

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    Marka: CISCO
    Model: SG102-24
    Açıklması: 22-port 10/100/1000 + 2 Combo* mini-GBIC slot (Toplam 24 Port Yönetilmez Gigabit Switch)
    --------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

winermute isimli Üye şimdilik offline konumundadır Senior Member

Kendin cevabını vermişsin aslında yönetilemeyen switch birşey yapmana gerek yok .

+ Konuyu Cevapla