Switch tavsiyesi
CLI Guru - Cisco Eğitim ve Danışmanlık Merkezi |

+ Konuyu Cevapla
Toplam 3 sonuçtan 1 ile 3 arasındakiler gösteriliyor.
Switch tavsiyesi

Arkadaşlar forumda yeniyim.İş yerimize cisco tarafından L3 switch almayı planlıyoruz.Omurga olarak kullanılacak.Sonlandırmalar bu switchde yapılacak. 70-90 arası uç alınacak.Yan switchler kullanılmayacak.Veri trafiği yoğun olacak diye düşünüyorum.Kabaca bahsedecek olursam, 3 adet

mustafasalim isimli Üye şimdilik offline konumundadır Junior Member

Standart Switch tavsiyesi

Arkadaşlar forumda yeniyim.İş yerimize cisco tarafından L3 switch almayı planlıyoruz.Omurga olarak kullanılacak.Sonlandırmalar bu switchde yapılacak.
    70-90 arası uç alınacak.Yan switchler kullanılmayacak.Veri trafiği yoğun olacak diye düşünüyorum.Kabaca bahsedecek olursam, 3 adet Sql server koşucak,Active directory,ForeFrontTmg,Acces Point,VOIP,Vlan ve File Serverlarımız bulunmakta.Cisco tarafında tecrübeli değilim.Tecrübe etmek istiyorum.Bana nasıl bir ürün tavsiye edersiniz? Cisco Catalyst 3850 48 Port PoE nasıldır yeterlimidir? Ortalama bütce 3.000-6.000$ arası.Alım konusunda teklif verecek olursa bu hafta içi alımı yapacağım özelden yazabiller.

mztt isimli Üye şimdilik offline konumundadır Junior Member

Standart Cisco switch araştirma.

Merhaba ;

Size cep numaramı yazmıştım ; 532-265-9274.

Anlattıklarınıza göre; size CISCO 6500 veye Cısco 4500 Serisi birşeyler gerekir.

Yarın detayları görüşelim. Siz numaranızı yazarsanız, ben de arayabilirim.Gerekli ürünü temin edebiliriz.

Kolay Gelsin. Selamlar.

a.guven isimli Üye şimdilik offline konumundadır Senior Member

Merhaba,

Dell Force10 tarafını araştırmanızı öneririm. Backplane değerleri dudak uçuklatıyor ve cisco'ya göre çok daha ucuz.

+ Konuyu Cevapla