4507R-E SUP6-E üzerindeki X2 LR module
CLI Guru - Cisco Eğitim ve Danışmanlık Merkezi |

+ Konuyu Cevapla
Toplam 3 sonuçtan 1 ile 3 arasındakiler gösteriliyor.
4507R-E SUP6-E üzerindeki X2 LR module

Merhabalar, 4507R-E üzerinde Supervisor SUP6-E'dir. Supervisor üzerinde 2 adet 10 Gb/s SFP yuvası bulunmaktadır. Bu yuvalara X2-10Gb-LX4 SFP taktığımızda port up olmamaktadır. Gelen fiber kablo single mode'dur ve fiber kablonun

  1. #1
    a.guven isimli Üye şimdilik offline konumundadır Senior Member
    Üyelik tarihi
    Mar 2010
    Bulunduğu yer
    Istanbul
    Mesajlar
    142

    Standart 4507R-E SUP6-E üzerindeki X2 LR module

    Merhabalar,

    4507R-E üzerinde Supervisor SUP6-E'dir. Supervisor üzerinde 2 adet 10 Gb/s SFP yuvası bulunmaktadır. Bu yuvalara X2-10Gb-LX4 SFP taktığımızda port up olmamaktadır. Gelen fiber kablo single mode'dur ve fiber kablonun tüm kontrolleri yapılmıştır. fiber kablo yerleri değiştirilmiştir.

    Acaba supervisor üzerine bu portların aktif olması için bir lisans gerekli olabilir mi ? Ya da çalışması için ne gibi faktörler olabilir ?

  2. #2
    AcLMasteR isimli Üye şimdilik offline konumundadır Administrator
    Üyelik tarihi
    Jan 2008
    Bulunduğu yer
    Ankara
    Mesajlar
    1,195

    Standart

    cisco derki bu modul MMF ( multimode fiber ) dir.

    Cisco X2-10GB-LX4 :
    The Cisco 10GBASE-LX4 Module supports link lengths of 300m on standard FDDI grade MMF. To ensure that specifications are met, the transmitter output should be coupled through a mode conditioning patch cord. For additional information on mode conditioning patch cord requirements please see: Use of Mode Conditioning Patch Cables in Gigabit Ethernet and 10 Gigabit Ethernet Laser-Based Transmissions - Cisco

    X2-10GB-LX4=
    Cisco 10GBASE-LX4 X2 Module for MMF, 1300-nm WWDM wavelength, commercial operating temperature range, 32°F to 158°F (0°C to 70°C)


    show inv yapınca modul seri numarası görünüyormu
    The day that never comes

  3. #3
    a.guven isimli Üye şimdilik offline konumundadır Senior Member
    Üyelik tarihi
    Mar 2010
    Bulunduğu yer
    Istanbul
    Mesajlar
    142

    Standart

    Hocam çok teşekkürler. Atlamışım.

    1310 nm 'yi görünce single mode sandım.

+ Konuyu Cevapla

Bu Konuyu Paylaşın !

Bu Konuyu Paylaşın !

Yetkileriniz

  • Konu Acma Yetkiniz Yok
  • Cevap Yazma Yetkiniz Yok
  • Eklenti Yükleme Yetkiniz Yok
  • Mesajınızı Değiştirme Yetkiniz Yok