Spanning Tree Protokol
CLI Guru - Cisco Eğitim ve Danışmanlık Merkezi |

2007 yılından bu yana aktif olan ciscotr.com, kısa bir süre sonra " www.bilisim.pro " olarak devam edecektir.  
Mevcut mesajlarınız ve kullanıcı bilgilerinizle yenilenen sitemizde katılıma devam edebileceksiniz.

+ Konuyu Cevapla
Toplam 2 sonuçtan 1 ile 2 arasındakiler gösteriliyor.
Spanning Tree Protokol

Cisco Switchlerle Spanning Tree Uygulaması merhabalar.. cisco switch üzerinde spannig tree uygulaması yapmak istiyorum bana yardım edebilirmisiniz?? amacım spanning tree uygulamasının çalıştığını görebilmek mesela packet tracer kullanarak olabilir.. gerçi cisco

Murat Gunay isimli Üye şimdilik offline konumundadır Junior Member

Post Spanning Tree Protokol

Cisco Switchlerle Spanning Tree Uygulaması

merhabalar..

cisco switch üzerinde spannig tree uygulaması yapmak istiyorum bana yardım edebilirmisiniz?? amacım spanning tree uygulamasının çalıştığını görebilmek mesela packet tracer kullanarak olabilir.. gerçi cisco switclerin bunu otomatik yaptığını biliyorum ama spanning tree hakkında bilgi almak istiyorum .. ilginiz için şimdiden teşekkür ederim ...

ilker61 isimli Üye şimdilik offline konumundadır Onursal Üye - Emektar

Merhaba,linkini verdiğim sitede hemen her konuda packet tracer uygulamaları vardır.
    Hem STP ile alakalı hem de diğer konularla alakalı uzun vadede faydalanabilirsiniz...Kolay gelsin....

Packet Tracer

+ Konuyu Cevapla