Cisco ve HP Switch Özellikleri
CLI Guru - Cisco Eğitim ve Danışmanlık Merkezi |

2007 yılından bu yana aktif olan ciscotr.com, kısa bir süre sonra " www.bilisim.pro " olarak devam edecektir.  
Mevcut mesajlarınız ve kullanıcı bilgilerinizle yenilenen sitemizde katılıma devam edebileceksiniz.

+ Konuyu Cevapla
Toplam 10 sonuçtan 1 ile 10 arasındakiler gösteriliyor.
Cisco ve HP Switch Özellikleri

Merhaba, Benim öğrenmek istediğim tüm Cisco Switch ve HP Switch'lerin özelliklerini gösterir bir tablo ya da buna benzer birşey. ilgili ürünlerin web sayfasına baktığımda hepsi ayrı ayrı hepsini bir araya

muratymurat isimli Üye şimdilik offline konumundadır Senior Member

Standart Cisco ve HP Switch Özellikleri

Merhaba,

Benim öğrenmek istediğim tüm Cisco Switch ve HP Switch'lerin özelliklerini gösterir bir tablo ya da buna benzer birşey.
    ilgili ürünlerin web sayfasına baktığımda hepsi ayrı ayrı hepsini bir araya getirmek zor fakat tüm switchlerin özelliklerini bir arada gösterir bir yazı varsa paylaşısanız memnun olurum.

GhoSt isimli Üye şimdilik offline konumundadır Senior Member

Birisinin elinde böyle tablo varsada paylaşacağını zannetmiyorum zira kendisi uğraşıp yapmıştır , sizde öyle yapın presales üzerine çalışıyorsanız çok işinize yarar
    Mr.google knows everything , ask to him...

ilker61 isimli Üye şimdilik offline konumundadır Onursal Üye - Emektar

Bulunması çok zor bir tablo istiyorsunuz.Oturup bununla uğraşmak gerekir.Arkadaşın dediği gibi yapan varsa da kolay kolay paylaşmaz.Bunu ancak siz hazırlayabilirsiniz.

haklısınız herkesin emeğine saygı gösteririm fakat üreticiler ürünlerinin özelliklerini sanki insanların bilmesini istemezmiş gibi kendi web sayfalarında bile mümkün olduğunca gizliyorlar, ürünerin teknik bilgilerine ulaşmak için quick guide tablo olarak bulamıyoruz zaten bi dünya üürün çıkartıyorlar

gandalf_3466 isimli Üye şimdilik offline konumundadır Senior Member

Aranizda Presales te calisarak tecrube edinip, sonradan netwerk engineer olarak calisan var mi?

türkiyede genelde tersi oluyor, teknik olanlar bir müddet sonra sıkılınca presales'e kayıyorlar.
    network eng mi olmak istiyorsunuz.

Nexus isimli Üye şimdilik offline konumundadır Administrator - Founder

Biz her ikisi ile çalışıyoruz ve basit bir döküman var elimizde ama senin istediğin kapsamda olacağını sanmıyorum. Bulabilirsem yollarım sana.

gandalf_3466 isimli Üye şimdilik offline konumundadır Senior Member

Alıntı muratymurat Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    türkiyede genelde tersi oluyor, teknik olanlar bir müddet sonra sıkılınca presales'e kayıyorlar.
    network eng mi olmak istiyorsunuz.
    Bana, Presales de calisip urunu iyice tanidiktan sonra yada ayni anda network eng ile alakali uzmanlasmak daha mantikli geliyor?

5LoTh isimli Üye şimdilik offline konumundadır Administrator

Alıntı gandalf_3466 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bana, Presales de calisip urunu iyice tanidiktan sonra yada ayni anda network eng ile alakali uzmanlasmak daha mantikli geliyor?
    presales de ürünü ne kadar tanıyabileceksin ki , ürün özellikleri nerde ne kullanılır o kadar.

bunun cli si var
    tshoot ı var
    kurulu mu var
    kablosu var

benim hiç bir tanıdığım presales osi layer bile bilmiyor ki network eng uzmanlaşmak demişin...

presales de çaışırsan öyle kalır daha da ileri gidemez

diğer arkadaşların da dediği gibi önce network de uzmanlaşılır sonra o bilgi presales de kullanılır...

Nexus isimli Üye şimdilik offline konumundadır Administrator - Founder

BU lınkte IOS'lara göre kabiliyetker verilmiş burası belkı sana yardımcı olur...

Cisco Feature Navigator - Cisco Systems

+ Konuyu Cevapla