Cisco 4500 Switch - SFP ve Poe Switching Module
CLI Guru - Cisco Eğitim ve Danışmanlık Merkezi |

2007 yılından bu yana aktif olan ciscotr.com, kısa bir süre sonra " www.bilisim.pro " olarak devam edecektir.  
Mevcut mesajlarınız ve kullanıcı bilgilerinizle yenilenen sitemizde katılıma devam edebileceksiniz.

+ Konuyu Cevapla
Toplam 5 sonuçtan 1 ile 5 arasındakiler gösteriliyor.
Cisco 4500 Switch - SFP ve Poe Switching Module

Arkadaşlar merhaba Cisco Catalyst 4500 Serisi Switch e ihtiyacımız var yalnız ben 24 port 1000 gbit rj45 modül ve 12 Port 1000 SX SFP Portlu eklemek istiyorum (Catalyst 4500 PoE

sinanPass3401 isimli Üye şimdilik offline konumundadır Junior Member

Standart Cisco 4500 Switch - SFP ve Poe Switching Module

Arkadaşlar merhaba Cisco Catalyst 4500 Serisi Switch e ihtiyacımız var yalnız ben 24 port 1000 gbit rj45 modül ve 12 Port 1000 SX SFP Portlu eklemek istiyorum
    (Catalyst 4500 PoE 802.3af 10/ 100/1000 24-Ports (RJ45)

Böyle yazan bir ürün üzerinde neler gelir ek olarak SFP Portlu modül nasıl eklemem gerekir power suppley ve üzerinde yazılım gelir mi bunlar hakkında yardımcı olabilirmisiniz şimdiden teşekkürlerimi sunuyorum

zekeriyatemel isimli Üye şimdilik offline konumundadır Junior Member

2.el ariyorsunuz tum urunleri sanirim?

sinanPass3401 isimli Üye şimdilik offline konumundadır Junior Member

Hayır 2. el değil alışveriş merkezi networkü için arıyorum sadece şunu soruyorum şase kasasını aldığımda power suppley de yanında geliyormu ve ya diğer modül gibi parçaları ayrı ayrı mı almam gerekir yazılımı ayrımı almalıyım örnek bir liste gibi verebilirmisiniz

hb1989 isimli Üye şimdilik offline konumundadır Senior Member

Siz Cisco yu alacaginiz sirkete, istediginiz makina özelliklerini bildiriyorsunuz, onlarda bunu Cisco Dynamic Configuration Tool üzerinden secip siparis verebiliyorlar. Elbetteki, size gerekli olan Supervisor, moduller (Copper, SFP) ve güc kaynagini siz extra bildirmelisiniz. 4500 serisi switchler paket halinde (bundle) olarak satilmiyor. Her sirketin kendi gereksinimi farkli, kimi poe ister, kimi sfp ister sadece. Cisco yetkili satisina ulasarak istediginiz gereksinimlerle makinayi siparis verirsiniz.

zekeriyatemel isimli Üye şimdilik offline konumundadır Junior Member

cisco 4500 serisi urunu henuz almadiysaniz yardimci olabilirim. lutfen mail atabilir misiniz.

+ Konuyu Cevapla