Cisco 2960 Switch, ASA 5520 Firewall - Sayfa 3
CLI Guru - Cisco Eğitim ve Danışmanlık Merkezi |

2007 yılından bu yana aktif olan ciscotr.com, kısa bir süre sonra " www.bilisim.pro " olarak devam edecektir.  
Mevcut mesajlarınız ve kullanıcı bilgilerinizle yenilenen sitemizde katılıma devam edebileceksiniz.

+ Konuyu Cevapla
Toplam 3 Sayfadan 3. Sayfa BirinciBirinci 123
Toplam 22 sonuçtan 21 ile 22 arasındakiler gösteriliyor.
Cisco 2960 Switch, ASA 5520 Firewall

hudaikoyuncu Nickli Üyeden Alıntı NAT özelliklerinin çalışmasını dikte etmek için konfigurasyon modunda nat-control komutunu çalıştırmanız gerekmekte. Diğer taraftan aynı security levela sahip interfaceler arasında paket transferi yapmak için bir adres

cicou isimli Üye şimdilik offline konumundadır Junior Member

Alıntı hudaikoyuncu Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    NAT özelliklerinin çalışmasını dikte etmek için konfigurasyon modunda nat-control komutunu çalıştırmanız gerekmekte. Diğer taraftan aynı security levela sahip interfaceler arasında paket transferi yapmak için bir adres tranlation kuralına ihtiyaç bulunmaz.Siz yine nat-control komutunu çalıştırmayı deneyin.
    Sadece yapacaklarımı adım adım söylerseniz daha iyi olur. nat-control kotunu nasıl çalıştırmam gerekiyor. komuut modunda ne yazmam gerekiyor? dediğim gibi sadece arayüzden bişeyler yapabiliyorum. komut modunda yapılanlarda pek iyi değilim.

hudaikoyuncu isimli Üye şimdilik offline konumundadır Member

komut satırında configure terminal komutunu çalıştırın. Daha sonra da nat-control komutunu.

+ Konuyu Cevapla