Layer 3 Switch Tavsiyesi
CLI Guru - Cisco Eğitim ve Danışmanlık Merkezi |

2007 yılından bu yana aktif olan ciscotr.com, kısa bir süre sonra " www.bilisim.pro " olarak devam edecektir.  
Mevcut mesajlarınız ve kullanıcı bilgilerinizle yenilenen sitemizde katılıma devam edebileceksiniz.

+ Konuyu Cevapla
Toplam 5 sonuçtan 1 ile 5 arasındakiler gösteriliyor.
Layer 3 Switch Tavsiyesi

Selamlar arkadaslar, 70 kisilik kullanicili yapi icin gigabit layer 3 switch ariyorum. Tavsiye edebileceginiz (fiyat ve sorunsuz) bir urun var mi ? tesekkurler. Murat.

murat.ugur isimli Üye şimdilik offline konumundadır Junior Member

Standart Layer 3 Switch Tavsiyesi

Selamlar arkadaslar, 70 kisilik kullanicili yapi icin gigabit layer 3 switch ariyorum. Tavsiye edebileceginiz (fiyat ve sorunsuz) bir urun var mi ?

tesekkurler.

Murat.

vurgun Guest

layer 3 de cisco tavsiye ediyorum

murat.ugur isimli Üye şimdilik offline konumundadır Junior Member

Cevabiniz icin tesekkur ederim. Cisco 'nun modelini yazarsaniz ona gore bir arastirma yapayim

kolay gelsin.

vurgun Guest

Cisco Catalyst 3560

root Guest

Merhaba, neden layer 3?

Bunu su acidan soruyorum. Eger network client sayiniz her zaman 70 kalacaksa 2 adet 48 portlu 2960 alabilir, Layer 3'te VLAN kosturacaksaniz bir router yardimi ile bunu yapabilirsiniz. Cunku Layer 3 switch dediginiz cihazlari layer 3 yapan sey icindeki router vari kart Neden 70 kisi icin (2 adet 3560 78 port alacaginizi dusunursek) 2 router alasiniz ve daha fazla para odeyesiniz ki?

saygilar

+ Konuyu Cevapla