Cisco 2950 Switch Password Recovery
CLI Guru - Cisco Eğitim ve Danışmanlık Merkezi |

2007 yılından bu yana aktif olan ciscotr.com, kısa bir süre sonra " www.bilisim.pro " olarak devam edecektir.  
Mevcut mesajlarınız ve kullanıcı bilgilerinizle yenilenen sitemizde katılıma devam edebileceksiniz.

+ Konuyu Cevapla
Toplam 8 sonuçtan 1 ile 8 arasındakiler gösteriliyor.
Cisco 2950 Switch Password Recovery

ben hyper terminalden switche baglanmaya calisiyorum ama password istiyo fakat passwordu bilmiyorum stajerim ve suandaki odevim bu sifreyi resetlemek bunu nasil yapabilirim? acaba bu switch in default olarak bi sifresi

kudret81 isimli Üye şimdilik offline konumundadır Junior Member

Arrow Cisco 2950 Switch Password Recovery

ben hyper terminalden switche baglanmaya calisiyorum ama password istiyo fakat passwordu bilmiyorum stajerim ve suandaki odevim bu sifreyi resetlemek bunu nasil yapabilirim? acaba bu switch in default olarak bi sifresi varmidir? ve ben bu switchi nasil resetlerim? enable diyorum sifre istiyo :@ sifreyi bilsem zaten hersey guzel olur isin garip tarafi shefte bu sifreyi bilmiyo sanirim o sifre koymamis
    yardim edebilirmisiniz? tesekkurler

kudret81 isimli Üye şimdilik offline konumundadır Junior Member

he bide switchin modeli cisco 2950

root isimli Üye şimdilik offline konumundadır Moderator

yaman isimli Üye şimdilik offline konumundadır Senior Member

Adim adim password recovery islemi, yanliz butun hersey silinir yane fabrika cikisi olur.

http://www.cisco.com/en/US/products/...80094184.shtml

root Guest

password recovery yapmak istiyorsanız switche konsol portundan bağlanın ve terminalde flash_init load_helper komutlarını verdikten sonra dir flash: komutu ile flash içindeki dosyaları listeleyin. delete flash:config.text dediğinizde herşey sıfırlanacaktır. bunu yapmadan önce config.text dosyanızı flash'a başka isimle copy edin ki switchi restart ettikten sonra o conftaki ayarlarınızı yeni confa geçirebilesiniz. bunun için ip ftp ayarları yaparak dosyayı en yakın ftp sunucuya alıp ya da makinenize çekip açınız.

kudret_81 isimli Üye şimdilik offline konumundadır Junior Member

sagolun cozdum sayilir bu site cok guzel bi kaynak oldu ve tabi cisco hocam vurgun beyede tesekkur ederim

my_akif Guest

merabalar ben ftp yi kullanarak başka bir bilgisayarla dosyalarımı alıp vermek istiyorum bunun için filezilla uygunmudur. eger uygunsa lüfen bana bunun kullanımı ile ilgili birşeyler yazabilirmisiniz saygılar

my_akif Guest

ben vista kullanıcısıyım karşımdaki ise xp acaba biz filzezillayla ftp yapsak sorun olurmu ???

+ Konuyu Cevapla