Cisco Catalyst Switchler Hakkında Sorular
CLI Guru - Cisco Eğitim ve Danışmanlık Merkezi |

2007 yılından bu yana aktif olan ciscotr.com, kısa bir süre sonra " www.bilisim.pro " olarak devam edecektir.  
Mevcut mesajlarınız ve kullanıcı bilgilerinizle yenilenen sitemizde katılıma devam edebileceksiniz.

+ Konuyu Cevapla
Toplam 2 sonuçtan 1 ile 2 arasındakiler gösteriliyor.
Cisco Catalyst Switchler Hakkında Sorular

Cisco catalys serisi switchlerle ilgili bana sorular sorulacak ciddi bir şekilde yardıma ihtiyacım var. Nasıl kullanılır, hangi çıkış ne işe yarar, nerelerde kullanılır şeklinde olur tahminimce. web de hep cihazların

ayucelen isimli Üye şimdilik offline konumundadır Member

Standart Cisco Catalyst Switchler Hakkında Sorular

Cisco catalys serisi switchlerle ilgili bana sorular sorulacak ciddi bir şekilde yardıma ihtiyacım var.

Nasıl kullanılır, hangi çıkış ne işe yarar, nerelerde kullanılır şeklinde olur tahminimce.

web de hep cihazların detayları var.Şimdiden teşekkürler iyi çalışmalar.

x25
    x25 isimli Üye şimdilik offline konumundadır Senior Member

cisco catalyst firmasını satın aldıktan sonra ki şu dönemde ürettiği bütün switch ailesine catalyst serisi adını vermektedir

bu şekilde bir genel soru sorulamaz catalyst ailesinin hangi serisinin hangi modeli şeklinde sorular olabilir

tamamını anlatmak için 100 150 sayfalık bir kitap yazılabilir bu da sadece fiziksel tanım olacaktır...

bence daha net bir soru olmalı.

Cisco 2900 Series Switch, 3500 Series Switch , 4500 Series Switch , 6500 Series Switch bu başlıkları kapsayan 10 larca seri mevcut

+ Konuyu Cevapla