Cisco Switch Kurulum ve Komutları
CLI Guru - Cisco Eğitim ve Danışmanlık Merkezi |

2007 yılından bu yana aktif olan ciscotr.com, kısa bir süre sonra " www.bilisim.pro " olarak devam edecektir.  
Mevcut mesajlarınız ve kullanıcı bilgilerinizle yenilenen sitemizde katılıma devam edebileceksiniz.

+ Konuyu Cevapla
Toplam 6 sonuçtan 1 ile 6 arasındakiler gösteriliyor.
Cisco Switch Kurulum ve Komutları

S.a beyler Cisco 'ya yeni üye oldum.Cisco hakkında pek fazla bilgim yok. Cisco Switch Kurulum ve Komutları hakkında döküman bulabilir miyim?

ahbap17 isimli Üye şimdilik offline konumundadır Junior Member

Standart Cisco Switch Kurulum ve Komutları

S.a beyler Cisco 'ya yeni üye oldum.Cisco hakkında pek fazla bilgim yok. Cisco Switch Kurulum ve Komutları hakkında döküman bulabilir miyim?
    Konu ahbap17 tarafından (17.03.2009 Saat 11:50 ) değiştirilmiştir.

Tracer Guest

ahbap17 isimli Üye şimdilik offline konumundadır Junior Member

Talking

Alıntı ahbap17 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    S.a beyler ciscoya yeni üye oldum.Cisco hakkında pek flzla bilgim yok ama verdiğim konuda cok acil bir bilgiye ihtiyacım var(biras acık anlatım olursa sevinirim) şimdiden tşkler....

Hocam bu az geldi...Konuyu dönem ödevi olarak verdi öğretmenimiz (kendisi biras piskopatdır.. ).. Az daha yardımcı olursanız sevirinim tekrardan tşkler...
    YA ARKADAŞLAR CİSCO DA SWİTCH AYARLARI HAKKINDA BİLGİ VERİRSENİZ ÇOK SEVİNİRİM TŞK....

turkavfatih isimli Üye şimdilik offline konumundadır Senior Member

Konuyu biraz daha açarsan iyi olur.Switchler ve çalışma mantıklarıyla ilgili site içinde araştırma yaparsan birçok dokumana erısebılırsın.Burda bulunan dokumanlar sana lazım olan herseyı acıklayacaktır.

İyi günler,

dayt Guest

Alıntı ahbap17 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    YA ARKADAŞLAR CİSCO DA SWİTCH AYARLARI HAKKINDA BİLGİ VERİRSENİZ ÇOK SEVİNİRİM TŞK....
    Ya biraz net birşeyler sorabilirmisin
    başlık açmışsın hiç bilgi vermemişin
    ayrıca isteyebileceğim bütün konfigürasyonlar hakkında bilgi zaten mevcut. arama kısmını kullanarak ulaşabilirsin

Fiver isimli Üye şimdilik offline konumundadır Senior Member

Okumadan ogrenmek isteyen biri daha, okullarimizin ne duruma geldigine isaret iste..

+ Konuyu Cevapla