Cisco 3750 Switch Stack - Sayfa 2
CLI Guru - Cisco Eğitim ve Danışmanlık Merkezi |

2007 yılından bu yana aktif olan ciscotr.com, kısa bir süre sonra " www.bilisim.pro " olarak devam edecektir.  
Mevcut mesajlarınız ve kullanıcı bilgilerinizle yenilenen sitemizde katılıma devam edebileceksiniz.

+ Konuyu Cevapla
Toplam 2 Sayfadan 2. Sayfa BirinciBirinci 12
Toplam 12 sonuçtan 11 ile 12 arasındakiler gösteriliyor.
Cisco 3750 Switch Stack

Soul Nickli Üyeden Alıntı stack yaparken ios versionları aynı olmak zorunda:=) bence bu kadar emin konuşma, gözümle gördüm

woozy_cloud isimli Üye şimdilik offline konumundadır Member

Alıntı Soul Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    stack yaparken ios versionları aynı olmak zorunda:=)
    bence bu kadar emin konuşma, gözümle gördüm

ayhanarda isimli Üye şimdilik offline konumundadır Junior Member

Thumbs up

Cihazlar stack taramasını açılışta yaparlar, ilgili stack portlarını açılışta kontrol ederler, master seçimini açılışta yaparlar , zaten stack te olan bir sw i yaptığın stack kablolamasına göre çıkarabilirsin , sonra yerine takabilirsin ancak yeni bir sw i stack ler aktif iken stack a dahil etmek herhangi bir anlam ifade etmeyecektir , cihazları reload etmen gerekecektir, cihazları "sh sw" ile görebilir, master olacak sw için conf mod da switch swid prilivige 15 yazabilirsin , (sw 1 pri 15) , burda ios leride göreceksin , farklı ios olabilir önemli olan aynı sürüme sahip olmalarıdır, yoksa version missmatch hatası alırsınız , bahsettiğiniz downgrade,upgrade olayına hiç rastlamadım , olduğu doğru , bunu kontrol için sh boot komutunu kullanabilirsiniz , burda switch id sini ve auto upgrade komutunun yanında yes/no olduğunu kontrol edebilirsiniz, iyi çalışmalar..

Ayhan ARDA

+ Konuyu Cevapla