Switch Dökümanları, Cisco Switch Komutları
CLI Guru - Cisco Eğitim ve Danışmanlık Merkezi |

2007 yılından bu yana aktif olan ciscotr.com, kısa bir süre sonra " www.bilisim.pro " olarak devam edecektir.  
Mevcut mesajlarınız ve kullanıcı bilgilerinizle yenilenen sitemizde katılıma devam edebileceksiniz.

+ Konuyu Cevapla
Toplam 8 sonuçtan 1 ile 8 arasındakiler gösteriliyor.
Switch Dökümanları, Cisco Switch Komutları

Arkadaşlar Switch hakında döküman arıyorum . switchlerin trunk oluşturulması , acces mode , gibi tüm detaylarıyla switchleri anlatan döküman nasıl bulabilrim....

e-mky Guest

Standart Switch Dökümanları, Cisco Switch Komutları

Arkadaşlar Switch hakında döküman arıyorum . switchlerin trunk oluşturulması , acces mode , gibi tüm detaylarıyla switchleri anlatan döküman nasıl bulabilrim....

hakan isimli Üye şimdilik offline konumundadır Senior Member

aşağıda gönderdiğim adrese switchlerde vlan oluşturma ve trunk portarı ile ilgili bir kaç döküman upload ettim, incelersen işine yarıyacaktır. Takıldığın yerlerde yardımcı oluruz

BURADAN

e-mky Guest

Tşkler... kardeşş.. çok iişime yarayacak.

Türkçe Döküman bulmak zor bu konuda artık bunlarla idare etcezz. Cok saol....

root isimli Üye şimdilik offline konumundadır Moderator

benim yazdığım VLAN - VTP ve trunking belgesi de işini görecektir. anlamadığın yeri de anlatırız

e-mky Guest

o döküman cok kısa root,
    onuda indirdim ama bana vlan ve switching konusunu tüm yönleriyle anlatacak baştan sonra kponuyu irdeleytecek bir pdf lazım. ppt de olabilir. fark etmez. içerik önemli....

hakan isimli Üye şimdilik offline konumundadır Senior Member

e-mky

yukarıda göndermiş olduğum aynı adresin içine VLAN ile ilgili bir de slayt ekledim, bakman faydalı olucaktır...

e-mky Guest

tekrar telşekkürşler hakan...

e-mky Guest

özellikle vlan konusunda vlanların tasınması trunk ve mode acces konularını detaylı olarak anlatanb ir dökümanı nereden bulabilrim acaba... bu cok önemli onun için...

+ Konuyu Cevapla