2 Switch Arası VPN (Virtual Private Network) - Sayfa 2
CLI Guru - Cisco Eğitim ve Danışmanlık Merkezi |

+ Konuyu Cevapla
Toplam 2 Sayfadan 2. Sayfa BirinciBirinci 12
Toplam 12 sonuçtan 11 ile 12 arasındakiler gösteriliyor.
2 Switch Arası VPN (Virtual Private Network)

root merhabalar ; ben OpenVPN ile ilgili kapsamlı bir araştırma yapıyorum özellikle " çalışma mantığı , farklı işletim sistemlerinde kurulum aşamaları , OpenVPN i destekleyen servis sağlayıcıları varsa maliyeti ,

CaNgO Guest

root merhabalar ; ben OpenVPN ile ilgili kapsamlı bir araştırma yapıyorum özellikle " çalışma mantığı , farklı işletim sistemlerinde kurulum aşamaları , OpenVPN i destekleyen servis sağlayıcıları varsa maliyeti , OpenVPN e alternatif yazılımlar , donanımsal ve yazılımsal avantajları ve paket halinde satın alınırken kullanılan lisans türü ve maliyeti "
    aslında ben bir takım araştırma yapmaya başladım, sizin önereceğiniz kaynak siteler olursa sevinirim, iyi günler..

md5
    md5 isimli Üye şimdilik offline konumundadır Member

openvpn'i freebsd üzerinde uzun sure kullandım cok kararlı bir yapıya sahip ayrıca cisconun vpn client'ınada çok benziyor (şahsi fikrim ciscoda open vpn kullanıyor olabilir) sormak istediğiniz bişi olursa yardımcı olmaya çalışırım.
    switchler arası vpn olayına gelince tunneling yaparakta basitçe olayı çözebilirsiniz.
    Konu md5 tarafından (26.08.2009 Saat 00:30 ) değiştirilmiştir.

+ Konuyu Cevapla