Selamlar, aranıza yeni katıldım. Tavsiyelerinizi bekliyorum
CLI Guru - Cisco Eğitim ve Danışmanlık Merkezi |

+ Konuyu Cevapla
Toplam 4 sonuçtan 1 ile 4 arasındakiler gösteriliyor.
Selamlar, aranıza yeni katıldım. Tavsiyelerinizi bekliyorum

Selamlar Aranıza yeni katıldım, aslında daha genç bir yaşta burada olmak daha uygun olacaktı ama amacım bir şekilde bu işin içinde olmak. Yıllardır aslında aklımın bir köşesinde vardı ama danıştığım

umix isimli Üye şimdilik offline konumundadır Junior Member

Standart Selamlar, aranıza yeni katıldım. Tavsiyelerinizi bekliyorum

Selamlar

Aranıza yeni katıldım, aslında daha genç bir yaşta burada olmak daha uygun olacaktı ama amacım bir şekilde bu işin içinde olmak. Yıllardır aslında aklımın bir köşesinde vardı ama danıştığım kişilerin konu ile ilgili yanlış yönlendirmesi sayesinde durum uzadıkça uzadı. Özel bir okulda bilgisayar öğretmenliği yapıyorum ama aklım hep cisco ile ilgili bir kariyerde.

Sizden bir kaç konuda tavsiye almak istiyorum. Genel olarak cisco eğitimi ile ilgili olacak.

1- Haziran ayı gibi 3 aylık bir cisco eğitimi alacağım. Bunu öncesinde önbilginin iyi olması açısından neler yapabilirim ?. İnternetten döküman buldum, bir tane ücretli eğitim de buldum fakat onu almaya cesaret edemedim. Nedir ne değildir bilmediğim için, gittigidiyor da satılan bir eğitim link vermiyorum ilk mesajdan yanlış anlaşılmamak adına.

2- Genel olarak bilgim olmasına rağmen ben işe temelden başlayarak ağ nedir, ağ çeşitleri vb. tekrar etmeyi düşünüyorum.

3- Varsa tavsiyeleriniz dinlemek isterim. Maalesef en büyük korkum ve handikabım ingilizcemin yeterli olmaması. Ama sertifikadan çok öğrenmek temel amacım, tabi sınav nasıldır ? nedir bilmediğim için bu sözüm. Eğer işe alınma ve iş başvurusunda temel kriter sertifika ise o zaman sanırım işim biraz daha zor.

Biraz kafa şişirdim kusura bakmayın. Şİmdiden teşekkürler.

ebfo45 isimli Üye şimdilik offline konumundadır Senior Member

Gittigidiyorda satılan ne idiğü belirsiz eğitimi ben hazırladım. Videoların devamı çekiliyor. Adresinizi ÖM atın basımı bitince size ücretsiz(kargo sizden) bir tane göndereyim.

umix isimli Üye şimdilik offline konumundadır Junior Member

Alıntı ebfo45 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Gittigidiyorda satılan ne idiğü belirsiz eğitimi ben hazırladım. Videoların devamı çekiliyor. Adresinizi ÖM atın basımı bitince size ücretsiz(kargo sizden) bir tane göndereyim.
    Selamlar

"ne idiğü belirsiz eğitim" niye böyle bir ifade kullandığınızı anlayamadım? Eğitim seti ile ilgili kötü bir ifade de kullanmadım, kullanamam da çünkü eğitim setini satın alıp kullanmadım. Takdir edersiniz ki bir şeyi satın almadan önce onunla ilgili araştırma yapmakta yanlış olmasa gerek.

Sadece burada kullanan varsa veya setin nasıl olduğuna dair bir bilgisi olan varsa ondan tavsiye mesajı vb. bekledim. Kaldı ki eğer burada tavsiye edilseydi zaten satın alacaktım. Neden beni, ücretsiz gönderirim gibi bir duruma soktunuz inanın anlamış değilim. Amacım sadece yönlendirici bir bilgi almaktı. Sizi üzecek yanlış bir ifade kullandıysam kusura bakmayın.

Eğitim seti hazırlayacak kadar bilgi ve tecrübe sahibi iseniz de tavsiyelerinizi dinlemeyi sabırsızlıkla bekliyorum.

ebfo45 isimli Üye şimdilik offline konumundadır Senior Member

Alıntı umix Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Selamlar

"ne idiğü belirsiz eğitim" niye böyle bir ifade kullandığınızı anlayamadım? Eğitim seti ile ilgili kötü bir ifade de kullanmadım, kullanamam da çünkü eğitim setini satın alıp kullanmadım. Takdir edersiniz ki bir şeyi satın almadan önce onunla ilgili araştırma yapmakta yanlış olmasa gerek.

Sadece burada kullanan varsa veya setin nasıl olduğuna dair bir bilgisi olan varsa ondan tavsiye mesajı vb. bekledim. Kaldı ki eğer burada tavsiye edilseydi zaten satın alacaktım. Neden beni, ücretsiz gönderirim gibi bir duruma soktunuz inanın anlamış değilim. Amacım sadece yönlendirici bir bilgi almaktı. Sizi üzecek yanlış bir ifade kullandıysam kusura bakmayın.

Eğitim seti hazırlayacak kadar bilgi ve tecrübe sahibi iseniz de tavsiyelerinizi dinlemeyi sabırsızlıkla bekliyorum.
    Ne idiğü cümlesi bana aittir. Size değil sadece espiri olsun diye söylenmiş bir sözdür. Şahsen tanısanız hak verirdiniz. ÖM attıysanız kusura bakmayın posta kutum doluymuş hepsini boşalttım.
    Mail yazarsanız daha ayrıntılı konuşuruz foruma her zaman bakmıyorum.

+ Konuyu Cevapla