Selamlar..
CLI Guru - Cisco Eğitim ve Danışmanlık Merkezi |

+ Konuyu Cevapla
Toplam 2 sonuçtan 1 ile 2 arasındakiler gösteriliyor.
Selamlar..

Arkadaşlar Merhaba , Yaklaşık olarak 4 yıla yakın bir süre zarfında network ve transmisyon kısmında çalışmama karşılık olarak artık bu çalışmaların belgelendirilmesi gerektiğini düşünerek.Bunda 1,5 yıl önce CCNA sertifikasını aldım

Ekisper isimli Üye şimdilik offline konumundadır Junior Member

Standart Selamlar..

Arkadaşlar Merhaba ,

Yaklaşık olarak 4 yıla yakın bir süre zarfında network ve transmisyon kısmında çalışmama karşılık olarak artık bu çalışmaların belgelendirilmesi gerektiğini düşünerek.Bunda 1,5 yıl önce CCNA sertifikasını aldım ve sıra CCNP'ye geldi. CCNP RS için ortalıkta biraz karmaşıklık var. Bu konu hakkında siz değerli arkadaşlardan bir kaç bilgi talep edeceğim.
    * Dumplar ve konular hakkında yeni bir değişiklik var mı?Bazı arkadaşlar sınav sistemi ve dumpların değiştiğini söylüyor.
    Elimde PASS ANY EXAM Implementing Version=9.0 dump var sizce güncel mi?
    * Sizce sınav için sıralamanın önemi var mı ? İlk sınava switch veya routing 'den girsen senin için daha rahat olur diyebileceğiniz.
    Destekleriniz için şimdiden teşekkürler.

a.guven isimli Üye şimdilik offline konumundadır Senior Member

Merhaba Üstad,

Öncelikle CCNP sertifikasyonunda sıralama önemli değil. Switching , routing veya troubleshooting'e istediğin sıralamada girebilirsin.

Ben 2016 yılı içerisinde tamamlamıştım ve 3 sınavın dump'larını da buradan paylaşmıştım. Fakat o dump'lar artık geçersiz. Soru havuzları komple değişti.

Tek önerebileceğim CCNA Training sitesini detaylı incelemen. Özellikle Lab soruları oradan çıkmaktadır.

+ Konuyu Cevapla