VCE Dosyası Açmak
CLI Guru - Cisco Eğitim ve Danışmanlık Merkezi |

+ Konuyu Cevapla
Toplam 3 sonuçtan 1 ile 3 arasındakiler gösteriliyor.
VCE Dosyası Açmak

Arkadaşlar genel bir sorun olduğu için ayrı bir başlık altında anlatma gereği duydum. VCE bildiğiniz gibi programı paralı yaptı ve ciddi manada pahalı. Ama bir çözümü daha var, işinizi görüyor

5LoTh isimli Üye şimdilik offline konumundadır Senior Member

Post VCE Dosyası Açmak

Arkadaşlar genel bir sorun olduğu için ayrı bir başlık altında anlatma gereği duydum.

VCE bildiğiniz gibi programı paralı yaptı ve ciddi manada pahalı. Ama bir çözümü daha var, işinizi görüyor hayli hayli işinize yarıyor onu adım adım anlatıcam.

1- Bluestack kurulumu. linkden bluestack i indirip bilgisayara kuruyoruz next next zaten kolay bir program.

Download BlueStacks Offline Installer

2- Google accountumuzla giriyoruz. yeni account da yaratabilirsiniz farketmez sanal android cihaz olduğundan google account şart.

3- Aktif ettikten sonra google play e girip A+ VCE programının ücretsiz versiyonunu indiriyorsunuz.

buuu.jpg

4- A+ VCE açtıktan sonra VCE dosyasını içine atıyoruz ben yöntem olarak googledrive geliyor onu kullanıyorum. vce dosyasını googledrive a yüklüyorum AVCE de ordan çekiyorum.

buuu 2.JPG

5- ve sınavı açıyoruz sorunsuz bir şekilde.

buuu3.jpg

DİP NOT: hiç bir şeyin kusursuz olmaması gibi bu programında kusurlu tarafı arada uyarı verip kapanması o da normal zaten. trial lçünkü bu program kapandığı zaman tekrar açıp çalıştırabilirsiniz. bazen 40 soru sonra kapanıyor bazen 5 soru sonra random değişiyor ama işinizi gayet iyi görür.

iyi çalışmalar

ebfo45 isimli Üye şimdilik offline konumundadır Senior Member

Ben de tablette şöyle yapmıştım
    https://www.youtube.com/watch?v=8NOn...4m8-1x1x8ZttzL

network_tutkusu isimli Üye şimdilik offline konumundadır Junior Member

Thumbs up Elinize sağlık

Elinize sağlık hocam çok işime yaradı.
    Google drive'da vlc dosyalarını seçemedim.. Bende browser'dan exam collection'a bağlanıp indirdim. Add-> File -> Download'dan yükleyebildim.

Olurda aynı problemi yaşayanlar olurda diye paylaşıyorum :)

+ Konuyu Cevapla