Cisco 1940 Router Password
CLI Guru - Cisco Eğitim ve Danışmanlık Merkezi |

2007 yılından bu yana aktif olan ciscotr.com, artık " www.bilisim.pro " olarak devam edecektir.  
Mevcut mesajlarınız ve kullanıcı bilgilerinizle sitemizde katılıma devam edebilirsiniz.

+ Reply to Thread
Results 1 to 3 of 3
Cisco 1940 Router Password

Merhaba; Network işine yeni yeni giriyorum .Belki sizin çerez olan ama iki gündür uğraştığım bir sorunum var. paketinden yeni açılmış Cisco 1900 router var. Default username ve password "cisco "

ymuhendis is offline Junior Member

Default Cisco 1940 Router Password

Merhaba;
    Network işine yeni yeni giriyorum .Belki sizin çerez olan ama iki gündür uğraştığım bir sorunum var. paketinden yeni açılmış Cisco 1900 router var. Default username ve password "cisco " olarak girdim ve routerda bazı değişiklikler yaptım.Fakat kullanıcı adı ve şifreyi değiştimeden copy runnıng - startup confıg yaptım.Şimdi routera tekrar bağlanmaya çalıştığımda "cısco" yu kabul etmıyor. Router açılışında bir satır dikkatimi çekti. türkçesi default k.adı ve şifreyi değiştirmediğiiniz için tekrar routera gırış yapamazsınız. Sanırım guvenlik açısından routera ilk gırdımde yenı kullanıcı adı ve şifre belirlemem gerekti. Şimdi açılışta ctrl+ pause yapıyorum routerı ROMMON moda alamıyorum.Ne yapabiliriz. routera tekrar nasıl giriş yapabilirim. ilginiz için şimdiden teşekkürler.

5LoTh is offline Administrator

user-pass verdikten sonra.

telnet le mi bağlanmaya çalışıyorsunuz?

ymuhendis is offline Junior Member

hayır hocam.dırek konsole kablosu ile. arkadaş fn+ pause ıle çözdü. sanırım işletim sistemi ile alakalı. yıne de teşekkürler.

+ Reply to Thread

Bookmarks