WAG120N Router, Power Flashing
CLI Guru - Cisco Eğitim ve Danışmanlık Merkezi |

2007 yılından bu yana aktif olan ciscotr.com, artık " www.bilisim.pro " olarak devam edecektir.  
Mevcut mesajlarınız ve kullanıcı bilgilerinizle sitemizde katılıma devam edebilirsiniz.

+ Reply to Thread
Results 1 to 2 of 2
WAG120N Router, Power Flashing

Merhaba; Cihazım Linksys By Cisco WAG120N Adsl2+ Modem Router, Normal çalışırken biranda wi-fi kapandı aç kapa yaptım düzelmedi reset attım düzelmedi. Sonrasında kablolu bağlanmaya çalıştım ondada ip vermiyor elle giriyorum

brkcn is offline Junior Member

Default WAG120N Router, Power Flashing

Merhaba;

Cihazım Linksys By Cisco WAG120N Adsl2+ Modem Router,
    Normal çalışırken biranda wi-fi kapandı aç kapa yaptım düzelmedi reset attım düzelmedi.
    Sonrasında kablolu bağlanmaya çalıştım ondada ip vermiyor elle giriyorum genede cihaza ulaşamıyorum.
    Cihazı her kapatıp açtığımda power ışığı yanıp sönüyor belli süre sonra sabitleniyor ama gene başlıyor.
    Adaptör sorunu olabilir dediler onuda denedim amperi yüksek olan adaptör ilede denedim gene olmadı.
    Cihazın garantisi yok benim kendim yapabileceğim bir yöntem varmıdır.
    Biraz araştırdım kendi programı ile içine tekrardan firmware atılabiliyormuş ama firmware indirdim kendi sitesinden gerekli yazılım yoktu orda.
    Setup wizard indirdim kendi sitesinden ilk başta cihazı algılıyor ayar kısmına gelince oda göremiyor.
    Yardımcı olursanız sevinirim.

İyi çalışmalar...
    Last edited by brkcn; 07.04.2013 at 17:04. Reason: edit

cheyenne07 is offline Junior Member

Aynı sıkıntıyı yaşıyorum. ..mesajına kimse cevap vermemiş. .. sorunu çözebildiniz mi? Teşekkürler

+ Reply to Thread

Bookmarks