Cisco 2811 Router
CLI Guru - Cisco Eğitim ve Danışmanlık Merkezi |

2007 yılından bu yana aktif olan ciscotr.com, kısa bir süre sonra " www.bilisim.pro " olarak devam edecektir.  
Mevcut mesajlarınız ve kullanıcı bilgilerinizle yenilenen sitemizde katılıma devam edebileceksiniz.

+ Konuyu Cevapla
Toplam 6 sonuçtan 1 ile 6 arasındakiler gösteriliyor.
Cisco 2811 Router

2811 üc pervane ile cok sesli calisiyor ve tamamen fanlari iptal ettigimizde sicaklik problemi ne kadar zamanda olusuyor, bu konuda tecrübesi olan arkadaslar varmi? Tesekkürler.

hb1989 isimli Üye şimdilik offline konumundadır Senior Member

Standart Cisco 2811 Router

2811 üc pervane ile cok sesli calisiyor ve tamamen fanlari iptal ettigimizde sicaklik problemi ne kadar zamanda olusuyor, bu konuda tecrübesi olan arkadaslar varmi?

Tesekkürler.

cobanoglu isimli Üye şimdilik offline konumundadır Senior Member

kardes 2811 ler ile cok calistim, fansiz calismaz. sicaklik arttikca fanlar high speed calisir ve noise seviyesi yukselir. su anda bile noice yuksek olmasi zaten sicakligin yuksek oldugunu gosterir.

cihaz nerde, en az 5er santim bosluk olmasini tavsiye ediyor Cisco.

cihazin bulundugu ortam sicakligi nasil?

GhoSt isimli Üye şimdilik offline konumundadır Senior Member

Açılışta çok ses yapar ama normal çalışmada pek sesli çalışmaz 2800 ler , ofis ortamındamı kullanılcak ?
    Mr.google knows everything , ask to him...

2811 lerle bende cok calisiyorum isyerinde, fakat simdiye kadar fan lari söküp hic denemedim ne kadar calisiyorlar diye. Merak ettigim, fan lari sökünce, normal oda sicakliginda makina ne kadar stable calisiyor? Eve 2811 i kendi labimde kuracagim, fakat ses olayindan dolayi önce fansiz calisip calismadigini arastirmak istedim. Elbetteki fan i takiyorsa sirket, aletin fan a ihtiyaci mutlaka vardir. Ama ben aksamlari sertifika icin calisirken, makina 2-3 saat fan siz normal calisiyorsa benim icin yeterli olacaktir.

GhoSt isimli Üye şimdilik offline konumundadır Senior Member

Çalışır sanıyorum birde üzerinde yapacağınız işlemlere de bağlı cpu,ram değerlerine göre sıcaklığı yükselir , gns işinizi görmüyormu ?
    Mr.google knows everything , ask to him...

GNS makinayi cok yavaslatiyor. Ayni anda cok IOS simulasyonu calistirinca makina hizi cok düsüyor. Voice, security, R&S calisacagim. Voice icin GNS pek uygun degil. Bu hafta fan lari söküp bi deneyim, kac saat stable calisiyor makina. Tesekkürler.

+ Konuyu Cevapla