Dynagen Dynamips Kurulumu ve Ayarları
CLI Guru - Cisco Eğitim ve Danışmanlık Merkezi |

2007 yılından bu yana aktif olan ciscotr.com, artık " www.bilisim.pro " olarak devam edecektir.  
Mevcut mesajlarınız ve kullanıcı bilgilerinizle sitemizde katılıma devam edebilirsiniz.

+ Reply to Thread
Results 1 to 2 of 2
Dynagen Dynamips Kurulumu ve Ayarları

Herkese Merhabalar; Arkadaşlar ben sanal router ve switch konfg. için sitenizden bu programı duydum.Sitede çeşitli linklerde mevcut yalnız tam olarak anlatımı yapılmış bir link bulamadım.Geçmiş zamanlarda verilmiş linkler var ama

erhancoult is offline Junior Member

Default Dynagen Dynamips Kurulumu ve Ayarları

Herkese Merhabalar;

Arkadaşlar ben sanal router ve switch konfg. için sitenizden bu programı duydum.Sitede çeşitli linklerde mevcut yalnız tam olarak anlatımı yapılmış bir link bulamadım.Geçmiş zamanlarda verilmiş linkler var ama hepsi kırık link.Siteniz üzerinden dökümanları okuyorum hakikaten çok faydalı ve türkçe kaynak olarak çok yararlı dökümanlar var.

Uygulama kısmında dynagen ile ilgili aklımda soru işaretleri var. Şimdiye kadar prgramı indirip winpcap ile kurulumları yaptım.Örnek olarak 7200 ios dosyasını indirdim.Şu an yapılandırma kısmında kaldım.İos ile program entegresi yada router başlangıcı yapılandırma giriş kısmı vs. Soru cevap şeklinde anlatımlar olmuş ama yeni öğrenenler için elinde bir video yada resimli anlatım olan biri varsa çok makbule geçer.

Şimdiden Cevaplarınız için Teşekkürler .

trunkmode is offline Administrator

Linkten GNS3 Kurulumu ve Yapılandırması Videolarını izleyebilirsiniz.

GNS3 Kurulum ve Yapılandırma

+ Reply to Thread

Bookmarks